Szukaj Koszyk

Budujące

Zmień układ
  • Base Construction Rosa - Modena Nails  Base Construction Rosa - Modena Nails
    (12)
    Cena regularnaOd 27,00 zł
    Cena jednostkowa 3,70 zł/ml
  • Base Construction Pink - Modena Nails  Base Construction Pink - Modena Nails
    (2)
    Cena regularnaOd 27,00 zł
    Cena jednostkowa 3,70 zł/ml
  • Base Construction Natural - Modena Nails  Base Construction Natural - Modena Nails
    (1)
  • Brak w magazynie
    Rubber Base + Vitamins - Mousse Rose  15ml - Modena Nails
    (5)
  • Base Construction Silver Dust - Modena Nails  Base Construction Silver Dust - Modena Nails
    (2)
  • Base Construction Gold Dust - Modena Nails  Base Construction Gold Dust - Modena Nails
    (2)
  • (2)
  • Base Builder Soak Off - Cover Milk - Modena Nails
    (1)
  • (1)
  • (1)
  • Pedicure Base Bubble Gum - 01 - Modena Nails  Pedicure Base Bubble Gum - 01 - Modena Nails
    Cena regularnaOd 27,00 zł
    Cena jednostkowa 3,70 zł/ml
  • Pedicure Base Bubble Gum - 02 - Modena Nails  Pedicure Base Bubble Gum - 02 - Modena Nails
    (1)
    Cena regularnaOd 27,00 zł
    Cena jednostkowa 3,70 zł/ml
  • Pedicure Base Bubble Gum - 03 - Modena Nails  Pedicure Base Bubble Gum - 03 - Modena Nails
    (1)
    Cena regularnaOd 27,00 zł
    Cena jednostkowa 3,70 zł/ml
  • BluLou Thick Viscosity Builder Base 9ml - baza budująca - wzmacniająca naturalne paznokcie
  • BluLou Rubber Base Essence Blue 9ml - baza budująca - do naturalnych paznokci
    Cena regularna 26,00 zł
    Cena jednostkowa 2,89 zł/ml
  • BluLou Rubber Base Essence Pink 9ml - baza budująca - do naturalnych paznokci
    Cena regularna 26,00 zł
    Cena jednostkowa 2,89 zł/ml
  • BluLou Rubber Base Essence Silver 9ml - baza budująca - do naturalnych paznokci
  • BluLou Rubber Base Essence Gold 9ml - baza budująca - do naturalnych paznokci
    Cena regularna 26,00 zł
    Cena jednostkowa 2,89 zł/ml
  • BluLou Nude Balance Builder Base 008 15ml - baza budująca - do naturalnych paznokci i przedłużania
  • BluLou Nude Balance Builder Base 001 15ml - baza budująca - do naturalnych paznokci i przedłużania
  • Pojemnik żelu budującego BLULOU Nude Balance 002 w odcieniu nude, 15 ml, UV/LED.Różowy żel budujący do paznokci Nude Balance 002 na szpatułce w otwartym słoiczku
    (1)
  • BluLou Nude Balance Builder Base 003 15ml - baza budująca - do naturalnych paznokci i przedłużania
  • BluLou Nude Balance Builder Base 004 15ml - baza budująca - do naturalnych paznokci i przedłużania
  • BluLou Nude Balance Builder Base 005 15ml - baza budująca - do naturalnych paznokci i przedłużania
  • BluLou Nude Balance Builder Base 006 15ml - baza budująca - do naturalnych paznokci i przedłużania
  • BluLou Nude Balance Builder Base 007 15ml - baza budująca - do naturalnych paznokci i przedłużania
  • BluLou Nude Balance Builder Base 009 15ml - baza budująca - do naturalnych paznokci i przedłużania
  • Słoiczek budującej bazy do paznokci BLULOU Nude Balance 010 HEMA FREE, żel UV LED 15 ml.Żel budujący do paznokci w odcieniu Nude Balance 010, widoczna konsystencja produktu.
  • BluLou Sparkling Builder Base 001  9ml - baza budująca - do  naturalnych paznokci
  • BluLou Sparkling Builder Base 002  9ml - baza budująca - do  naturalnych paznokci
  • BluLou Sparkling Builder Base 003  9ml - baza budująca - do  naturalnych paznokci
  • BluLou Sparkling Builder Base 004  9ml - baza budująca - do  naturalnych paznokci
  • BluLou Sparkling Builder Base 005  9ml - baza budująca - do naturalnych paznokci