Zoeken Winkelwagen

Gels

Weergave wijzigen
  • Pro Builder Gel - 01 - buildergel met thixotropie
    (2)
    Normale prijsVanaf 27,00 zł
    Prijs per eenheid 1,35 zł/g
  • Pro Builder Gel - 02 - buildergel met tixotropie
    (3)
    Normale prijsVanaf 27,00 zł
    Prijs per eenheid 1,35 zł/g
  • Paznokcie żelowe w odcieniach nude, róż i beż, długa płytka, stylizacja pro builder gel.
    (1)
    Normale prijsVanaf 27,00 zł
    Prijs per eenheid 1,35 zł/g
  • Pro Builder Gel - 04 - buildergel met tixotropie
    (2)
    Normale prijsVanaf 27,00 zł
    Prijs per eenheid 1,35 zł/g
  • Pro Builder Gel - 05 - buildergel met tixotropie
    (3)
    Normale prijsVanaf 27,00 zł
    Prijs per eenheid 1,35 zł/g
  • Pro Builder Gel - 06 - buildergel met tixotropie
    (4)
    Normale prijs 60,00 zł
    Prijs per eenheid 1,20 zł/g
  • Paznokcie żelowe w odcieniach nude, róż i beż, długa płytka, stylizacja pro builder gel.
    (2)
    Normale prijsVanaf 27,00 zł
    Prijs per eenheid 1,35 zł/g
  • Budujący żel UV LED do paznokci w odcieniu różowym z drobinkami, słoiczek 50gJasnoróżowy paznokieć hybrydowy z delikatnym brokatem i srebrną biżuterią, stylizacja manicure
    (2)
    Normale prijsVanaf 27,00 zł
    Prijs per eenheid 1,35 zł/g
  • Żel budujący do paznokci PRO Builder Gel 09, 50g, odcień jasnoróżowy, słoiczekPaznokcie żelowe w odcieniach nude, róż i beż, długa płytka, stylizacja pro builder gel.
    (1)
    Normale prijsVanaf 27,00 zł
    Prijs per eenheid 1,35 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 01 - Modena Nails
    (2)
    Normale prijsVanaf 54,00 zł
    Prijs per eenheid 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 02 - Modena Nails
    Normale prijsVanaf 54,00 zł
    Prijs per eenheid 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 03 - Modena Nails
    Normale prijsVanaf 54,00 zł
    Prijs per eenheid 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 04 - Modena Nails
    Normale prijsVanaf 54,00 zł
    Prijs per eenheid 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 05 - Modena Nails
    (2)
    Normale prijsVanaf 54,00 zł
    Prijs per eenheid 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 06 - Modena Nails  Nude SPEED Builder Gel - 06 - Modena Nails
    Normale prijsVanaf 54,00 zł
    Prijs per eenheid 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 07 - Modena Nails  Nude SPEED Builder Gel - 07 - Modena Nails
    (1)
    Normale prijsVanaf 54,00 zł
    Prijs per eenheid 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 08 - Modena Nails
    Normale prijsVanaf 54,00 zł
    Prijs per eenheid 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 09 - Modena Nails  Nude SPEED Builder Gel - 09 - Modena Nails
    Normale prijsVanaf 54,00 zł
    Prijs per eenheid 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 10 - Modena Nails
    (2)
    Normale prijsVanaf 54,00 zł
    Prijs per eenheid 1,80 zł/g
  • Cover Pink Builder Gel - Modena Nails  Cover Pink Builder Gel - babyboomer/french - buildergel
    (7)
    Normale prijsVanaf 45,00 zł
    Prijs per eenheid 1,50 zł/g
  • Skin Harmony Builder Gel 1 - Modena Nails  Skin Harmony Builder Gel 1 - Modena Nails
    (9)
    Normale prijsVanaf 45,00 zł
    Prijs per eenheid 1,50 zł/g
  • Normale prijs 58,00 zł
    Prijs per eenheid 1,93 zł/g
  • Nieuw
    GLOW Builder Gel 50g - 01 - buildergel
    (3)
    Normale prijs 67,00 zł
    Prijs per eenheid 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 02 - buildergel
    (1)
    Normale prijs 67,00 zł
    Prijs per eenheid 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 30g - 03 - Modena Nails
    (1)
    Normale prijs 48,00 zł
    Prijs per eenheid 1,60 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 04 - buildergel
    (1)
    Normale prijs 67,00 zł
    Prijs per eenheid 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 05 - buildergel
    (1)
    Normale prijs 67,00 zł
    Prijs per eenheid 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 06 - buildergel
    (2)
    Normale prijs 67,00 zł
    Prijs per eenheid 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 07 - buildergel
    (1)
    Normale prijs 67,00 zł
    Prijs per eenheid 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 08 - buildergel
    (1)
    Normale prijs 67,00 zł
    Prijs per eenheid 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 09 - buildergel
    (1)
    Normale prijs 67,00 zł
    Prijs per eenheid 1,34 zł/g
  • (1)
    Normale prijs 67,00 zł
    Prijs per eenheid 1,34 zł/g
  • Nieuw
    GLOW Builder Gel 20g - 11 - buildergel
    Normale prijs 38,00 zł
    Prijs per eenheid 1,90 zł/g
  • Nieuw
    GLOW Builder Gel 20g - 12 - buildergel
    Normale prijs 38,00 zł
    Prijs per eenheid 1,90 zł/g
  • Nude SAFE LINE Builder Gel - 01 - Modena Nails  Nude SAFE LINE Builder Gel - 01 - Modena Nails
    (2)
    Normale prijsVanaf 49,00 zł
    Prijs per eenheid 1,63 zł/g
  • Nude SAFE LINE Builder Gel - 02 - Modena Nails  Nude SAFE LINE Builder Gel - 02 - Modena Nails
    (1)
    Normale prijsVanaf 49,00 zł
    Prijs per eenheid 1,63 zł/g
  • Nude SAFE LINE Builder Gel - 03 - Modena Nails  Nude SAFE LINE Builder Gel - 03 - Modena Nails
    (2)
    Normale prijsVanaf 49,00 zł
    Prijs per eenheid 1,63 zł/g
  • Nude SAFE LINE Builder Gel - 04 - Modena Nails  Nude SAFE LINE Builder Gel - 04 - Modena Nails
    Normale prijsVanaf 49,00 zł
    Prijs per eenheid 1,63 zł/g
  • Nude SAFE LINE Builder Gel - 05 - Modena Nails  Nude SAFE LINE Builder Gel - 05 - Modena Nails
    Normale prijsVanaf 49,00 zł
    Prijs per eenheid 1,63 zł/g
  • Nude SAFE LINE Builder Gel - 06 - Modena Nails  Nude SAFE LINE Buildergel - 06 - buildergel jelly
    Normale prijsVanaf 49,00 zł
    Prijs per eenheid 1,63 zł/g
  • Allergy SAFE Builder Gel Clear - Modena Nails
    (3)
    Normale prijsVanaf 41,00 zł
    Prijs per eenheid 2,05 zł/g
  • Actie
    Gel Strong Builder Clear - Modena Nails
    (2)
    Actieprijs 48,00 zł Normale prijs 80,00 zł
    Prijs per eenheid 0,96 zł/g
  • Bloom TOUCH Builder Gel 30g - 01 - Modena Nails
    (1)
    Normale prijs 55,00 zł
    Prijs per eenheid 1,83 zł/g
  • Bloom TOUCH Builder Gel 30g - 03 - buildergel
    (6)
    Normale prijs 55,00 zł
    Prijs per eenheid 1,83 zł/g
  • Bloom TOUCH Builder Gel 30g - 04 - Modena Nails
    (1)
    Normale prijs 55,00 zł
    Prijs per eenheid 1,83 zł/g
  • BluLou BUILD NAILS FAST - 105 - buildergel
    Normale prijsVanaf 39,00 zł
    Prijs per eenheid 2,60 zł/ml
  • BluLou BUILD NAILS FAST - 106 - buildergel
    Normale prijsVanaf 39,00 zł
    Prijs per eenheid 2,60 zł/ml
  • BluLou Clear - Control One - buildergel
    Normale prijsVanaf 55,00 zł
    Prijs per eenheid 3,67 zł/ml