Suche Warenkorb

Gele

Layout ändern
  • Pro Builder Gel - 01 - Aufbaugel mit Thixotropie
    (2)
    Regulärer PreisAb 27,00 zł
    Grundpreis 1,35 zł/g
  • Pro Builder Gel  - 02 - Aufbaugel mit Thixotropie
    (3)
    Regulärer PreisAb 27,00 zł
    Grundpreis 1,35 zł/g
  • Paznokcie żelowe w odcieniach nude, róż i beż, długa płytka, stylizacja pro builder gel.
    (1)
    Regulärer PreisAb 27,00 zł
    Grundpreis 1,35 zł/g
  • Pro Builder Gel  - 04 - Aufbaugel mit Thixotropie
    (2)
    Regulärer PreisAb 27,00 zł
    Grundpreis 1,35 zł/g
  • Pro Builder Gel  - 05 - Aufbaugel mit Thixotropie
    (3)
    Regulärer PreisAb 27,00 zł
    Grundpreis 1,35 zł/g
  • Pro Builder Gel  - 06 - Aufbaugel mit Thixotropie
    (4)
    Regulärer Preis 60,00 zł
    Grundpreis 1,20 zł/g
  • Paznokcie żelowe w odcieniach nude, róż i beż, długa płytka, stylizacja pro builder gel.
    (2)
    Regulärer PreisAb 27,00 zł
    Grundpreis 1,35 zł/g
  • Budujący żel UV LED do paznokci w odcieniu różowym z drobinkami, słoiczek 50gJasnoróżowy paznokieć hybrydowy z delikatnym brokatem i srebrną biżuterią, stylizacja manicure
    (2)
    Regulärer PreisAb 27,00 zł
    Grundpreis 1,35 zł/g
  • Żel budujący do paznokci PRO Builder Gel 09, 50g, odcień jasnoróżowy, słoiczekPaznokcie żelowe w odcieniach nude, róż i beż, długa płytka, stylizacja pro builder gel.
    (1)
    Regulärer PreisAb 27,00 zł
    Grundpreis 1,35 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 01 - Modena Nails
    (2)
    Regulärer PreisAb 54,00 zł
    Grundpreis 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 02 - Modena Nails
    Regulärer PreisAb 54,00 zł
    Grundpreis 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 03 - Modena Nails
    Regulärer PreisAb 54,00 zł
    Grundpreis 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 04 - Modena Nails
    Regulärer PreisAb 54,00 zł
    Grundpreis 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 05 - Modena Nails
    (2)
    Regulärer PreisAb 54,00 zł
    Grundpreis 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 06 - Modena Nails  Nude SPEED Builder Gel - 06 - Modena Nails
    Regulärer PreisAb 54,00 zł
    Grundpreis 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 07 - Modena Nails  Nude SPEED Builder Gel - 07 - Modena Nails
    (1)
    Regulärer PreisAb 54,00 zł
    Grundpreis 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 08 - Modena Nails
    Regulärer PreisAb 54,00 zł
    Grundpreis 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 09 - Modena Nails  Nude SPEED Builder Gel - 09 - Modena Nails
    Regulärer PreisAb 54,00 zł
    Grundpreis 1,80 zł/g
  • Nude SPEED Builder Gel - 10 - Modena Nails
    (2)
    Regulärer PreisAb 54,00 zł
    Grundpreis 1,80 zł/g
  • Cover Pink Builder Gel - Modena Nails  Cover Pink Builder Gel - Babyboomer/French - Aufbaugel
    (7)
    Regulärer PreisAb 45,00 zł
    Grundpreis 1,50 zł/g
  • Skin Harmony Builder Gel 1 - Modena Nails  Skin Harmony Builder Gel 1 - Modena Nails
    (9)
    Regulärer PreisAb 45,00 zł
    Grundpreis 1,50 zł/g
  • Regulärer Preis 58,00 zł
    Grundpreis 1,93 zł/g
  • Neu
    GLOW Builder Gel 50g - 01 - Aufbaugel
    (3)
    Regulärer Preis 67,00 zł
    Grundpreis 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 02 - Aufbaugel
    (1)
    Regulärer Preis 67,00 zł
    Grundpreis 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 30g - 03 - Modena Nails
    (1)
    Regulärer Preis 48,00 zł
    Grundpreis 1,60 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 04 - Aufbaugel
    (1)
    Regulärer Preis 67,00 zł
    Grundpreis 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 05 - Aufbaugel
    (1)
    Regulärer Preis 67,00 zł
    Grundpreis 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 06 - Aufbaugel
    (2)
    Regulärer Preis 67,00 zł
    Grundpreis 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 07 - Aufbaugel
    (1)
    Regulärer Preis 67,00 zł
    Grundpreis 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 08 - Aufbaugel
    (1)
    Regulärer Preis 67,00 zł
    Grundpreis 1,34 zł/g
  • GLOW Builder Gel 50g - 09 - Aufbaugel
    (1)
    Regulärer Preis 67,00 zł
    Grundpreis 1,34 zł/g
  • (1)
    Regulärer Preis 67,00 zł
    Grundpreis 1,34 zł/g
  • Neu
    GLOW Builder Gel 20g - 11 - Aufbaugel
    Regulärer Preis 38,00 zł
    Grundpreis 1,90 zł/g
  • Neu
    GLOW Builder Gel 20g - 12 - Aufbaugel
    Regulärer Preis 38,00 zł
    Grundpreis 1,90 zł/g
  • Nude SAFE LINE Builder Gel - 01 - Modena Nails  Nude SAFE LINE Builder Gel - 01 - Modena Nails
    (2)
    Regulärer PreisAb 49,00 zł
    Grundpreis 1,63 zł/g
  • Nude SAFE LINE Builder Gel - 02 - Modena Nails  Nude SAFE LINE Builder Gel - 02 - Modena Nails
    (1)
    Regulärer PreisAb 49,00 zł
    Grundpreis 1,63 zł/g
  • Nude SAFE LINE Builder Gel - 03 - Modena Nails  Nude SAFE LINE Builder Gel - 03 - Modena Nails
    (2)
    Regulärer PreisAb 49,00 zł
    Grundpreis 1,63 zł/g
  • Nude SAFE LINE Builder Gel - 04 - Modena Nails  Nude SAFE LINE Builder Gel - 04 - Modena Nails
    Regulärer PreisAb 49,00 zł
    Grundpreis 1,63 zł/g
  • Nude SAFE LINE Builder Gel - 05 - Modena Nails  Nude SAFE LINE Builder Gel - 05 - Modena Nails
    Regulärer PreisAb 49,00 zł
    Grundpreis 1,63 zł/g
  • Nude SAFE LINE Builder Gel - 06 - Modena Nails  Nude SAFE LINE Builder Gel - 06 - Aufbaugel Jelly
    Regulärer PreisAb 49,00 zł
    Grundpreis 1,63 zł/g
  • Allergy SAFE Builder Gel Clear - Modena Nails
    (3)
    Regulärer PreisAb 41,00 zł
    Grundpreis 2,05 zł/g
  • Aktion
    Gel Strong Builder Clear - Modena Nails
    (2)
    Aktionspreis 48,00 zł Regulärer Preis 80,00 zł
    Grundpreis 0,96 zł/g
  • Bloom TOUCH Builder Gel 30g - 01 - Modena Nails
    (1)
    Regulärer Preis 55,00 zł
    Grundpreis 1,83 zł/g
  • Bloom TOUCH Builder Gel 30g - 03 - Aufbaugel
    (6)
    Regulärer Preis 55,00 zł
    Grundpreis 1,83 zł/g
  • Bloom TOUCH Builder Gel 30g - 04 - Modena Nails
    (1)
    Regulärer Preis 55,00 zł
    Grundpreis 1,83 zł/g
  • BluLou BUILD NAILS FAST - 105 - Aufbaugel
    Regulärer PreisAb 39,00 zł
    Grundpreis 2,60 zł/ml
  • BluLou BUILD NAILS FAST - 106 - Aufbaugel
    Regulärer PreisAb 39,00 zł
    Grundpreis 2,60 zł/ml
  • BluLou Clear - Control One - Aufbaugel
    Regulärer PreisAb 55,00 zł
    Grundpreis 3,67 zł/ml