Do darmowej dostawy (PL) brakuje Ci:
Szkolenia
 
 

BASIC

Szkolenia skierowane do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Niezależnie od tego, czy są zupełnie początkującymi, czy też eksperymentują na własną rękę bez formalnych szkoleń, często napotykają trudności wynikające z powielania błędów w pracy z produktem nie znając jego konkretnych zastosowań, a tym samym popełniają błędy w swoich stylizacjach. Naszym największym celem jest dobranie odpowiedniego poziomu do umiejętności kursanta co przełoży się na jego rozwój osobisty, w szybszym tempie i pozwoli od samego początku przeprowadzić go przez tajniki stylisty  co zwiększy jego swobodę ale także, pozwoli mu dynamicznie rozwinąć się w tej dziedzinie pod okiem najlepiej wyszkolonej kadry instruktorskiej.

 

MEDIUM

Oferowane szkolenia na tym poziomie to kursy dla osób które ukończyły już podstawowe szkolenia ze stylizacji paznokci, ale wciąż poszukują większej pewności siebie oraz chcą pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Nasze szkolenia skierowane są do tych, którzy pragną odkrywać coraz bardziej zaawansowane techniki stylizacji paznokci oraz zagłębić się w tajniki nowoczesnych trendów. Dla osób które nadal nie czują się swobodnie i chcą powiększyć swoje kompetencje co za tym idzie podążać za trendami w stylizacji paznokci. Nasze szkolenia są skoncentrowane na poszerzaniu kompetencji oraz umożliwiają zyskać pewność siebie w pracy z klientką oraz większą swobodę pracy.

 

EXPERT

Na tym poziomie oferowane zaawansowane szkolenia dla profesjonalistów, którzy działają już w branży stylizacji paznokci od pewnego czasu,ale wciąż pragną poszerzać swoją wiedzę i śledzić najnowsze trendy oraz zmieniające się produkty. Nasze szkolenia są skierowane do tych ,którzy nieustannie dążą do doskonałości w swojej pracy i nie zadowalają się dotychczasowymi osiągnięciami. Wierzymy, że marzenia o rozwoju zawodowym są kluczowe, dlatego nasze szkolenia są zaprojektowane tak, aby pomagać uczestnikom stawać się coraz lepszymi w swoim fachu. Naszym celem jest wspieranie pasji i przekształcenie pracy w stylizacji paznokci w sposób życia, który przynosi satysfakcję i spełnienie.

 

MASTER PRO

Szkolenia dedykowane na tym poziomie to szkolenia dla osób zaawansowanych poszukujących poszerzania swojej wiedzy i odkrywania nowych kształtów w dziedzinie stylizacji paznokci, która oferuje niezliczone możliwości i techniki. Nasze szkolenia skupiają się na przekazywaniu różnorodnych metod i wskazówek, które wspierają pasję i poszerzają horyzonty zawodowe. Wierzymy iż stylizacja paznokci to nie tylko praca, ale także nieustające odkrywanie nowych sposobów wyrażania kreatywności i doskonalenie umiejętności, które inspirują zarówno klientów, jak i samych stylistów artystów. Nasze szkolenia zapewniają wsparcie i inspirację w codziennej pracy, umożliwiając rozwój osobisty i zawodowy.

 

 

+
 

NAIL ART PROFESSIONAL  

 

CZAS TRWANIA: 5 GODZIN
KOSZT: 500 ZŁ


1. Omówienie wybranego Nail Art - temat szkolenia dobierany do potrzeb kursantów oraz sezonu.
2. Dobór odpowiednich produktów, które dedykowane są dla danego szkolenia.
3. Wybór odpowiednich pędzli lub innych narzędzi potrzebnych do wykonania danych zdobień oraz technik.
4. Przedstawienie techniki oraz sposobów na wykonanie danego wzoru przez instruktora.
5. Praktyka- wykonywanie wzorów przez uczestników oraz eliminacja popełnianych błędów.

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.

 
+
 

MANICURE HYBRYDOWY  

 

CZAS TRWANIA: 5 GODZIN
KOSZT: 600 ZŁ


1. Sterylizacja i dezynfekcja w kontekście manicure hybrydowego. Najważniejsze informacje, które powinna znać stylistka wykonująca manicure. Czym różni się sterylizacja od dezynfekcji. I wiele innych procedur o których powinnaś wiedzieć.
2. Budowa naturalnej płytki paznokcia pokazana na schematach oraz jej struktura co bardzo ułatwi pracę z naturalnym paznokciem.
3. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu manicure hybrydowego.
4. Rozróżnienie rodzajów naturalnej płytki paznokcia: wklęsła, wypukła, płaska aby odpowiednio dobrać rodzaj produktu dla trwałej stylizacji
5. Przedstawienie różnych produktów używanych w manicure hybrydowym.
6. Praca przy pomocy frezarki z zastosowaniem frezów do oczyszczania skórek.
7. Technika manicure jednym frezem: procedura i praktyczne wskazówki.
8. Aplikacja bazy budującej oraz omówienie różnych rodzajów baz dostępnych na rynku.
9. Wykonanie manicure hybrydowego w jednym kolorze lub stylu french: kroki, techniki i praktyczne wskazówki.

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.

+
 

MANICURE KOMBINOWANY  

 

CZAS TRWANIA: 5 GODZIN
KOSZT: 600 ZŁ


1. Omówienie korzyści i zalet związanych z techniką manicure'u kombinowanego, który pozwala na uzyskanie trwałego i estetycznego efektu.
2. Opis narzędzi potrzebnych do wykonania stylizacji oraz prawidłowe ich dopasowanie do rodzaju skóry: Przedstawienie narzędzi niezbędnych do wykonywania manicure'u kombinowanego oraz ich właściwe zastosowanie w zależności od rodzaju skóry klienta.
3. Opis i rozróżnienie rodzai skórek: Poznanie różnych rodzajów skóry wokół paznokci i odpowiednie metody pracy z nimi, aby zapewnić komfort klienta i najlepsze efekty stylizacji.
4. Prawidłowe przygotowanie płytki paznokcia do stylizacji: Krok po kroku nauka przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją produktów hybrydowych.
5. Praca frezarką oraz narzędziami (cążki/nożyczki/frezy): Techniki pracy z frezarką oraz innymi narzędziami, które pomagają w idealnym opracowaniu okolic około paznokciowych.
6. Praca keratolikiem : Wykorzystanie keratolityków do delikatnego usuwania martwego naskórka i przygotowania skórek do stylizacji.
7. Prawidłowe rozłożenie bazy hybrydowej: Techniki aplikacji bazy hybrydowej w celu zapewnienia trwałości i ochrony naturalnej płytki paznokcia.
8. Malowanie kolorem pod skórki: Technika malowania koloru hybrydowego tak, aby efekt był naturalny, a kolor "wychodził" spod skórki, minimalizując widoczność odrostu. 

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.

 

+
 

MANICURE HYBRYDOWY & KOMBINOWANY  

 

CZAS TRWANIA: 8 GODZIN
KOSZT: 900 ZŁ

MANICURE HYBRYDOWY

1. Sterylizacja i dezynfekcja w kontekście manicure hybrydowego. Najważniejsze informacje które powinna znać stylistka wykonująca manicure. Czym różni się sterylizacja od dezynfekcji. I wiele innych procedur o których powinnaś wiedzieć.
2. Budowa naturalnej płytki paznokcia, pokazana na schematach oraz jej struktura co bardzo ułatwi pracę z naturalnym paznokciem.
3. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu manicure hybrydowego.
4. Rozróżnienie rodzajów naturalnej płytki paznokcia: wklęsła, wypukła, płaska aby odpowiednio dobrać rodzaj produktu dla trwałej stylizacji
5. Przedstawienie różnych produktów używanych w manicure hybrydowym.
6. Praca przy pomocy frezarki z zastosowaniem frezów do oczyszczania skórek.
7. Technika manicure jednym frezem: procedura i praktyczne wskazówki.
8. Aplikacja bazy budującej oraz omówienie różnych rodzajów baz dostępnych na rynku.
9. Wykonanie manicure hybrydowego w jednym kolorze lub stylu French: kroki, techniki i praktyczne wskazówki.

 

MANICURE KOMBINOWANY

1. Omówienie korzyści i zalet związanych z techniką manicure'u kombinowanego, który pozwala na uzyskanie trwałego i estetycznego efektu.
2. Opis narzędzi potrzebnych do wykonania stylizacji oraz prawidłowe ich dopasowanie do rodzaju skóry: Przedstawienie narzędzi niezbędnych do wykonywania manicure'u kombinowanego oraz ich właściwe zastosowanie w zależności od rodzaju skóry klienta.
3. Opis i rozróżnienie rodzai skórek: poznanie różnych rodzajów skóry wokół paznokci i odpowiednie metody pracy z nimi, aby zapewnić komfort klienta i najlepsze efekty stylizacji.
4. Prawidłowe przygotowanie płytki paznokcia do stylizacji: krok po kroku nauka przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją produktów hybrydowych.
5. Praca frezarką oraz narzędziami (cążki/nożyczki/frezy): techniki pracy z frezarką oraz innymi narzędziami, które pomagają w idealnym opracowaniu okolic około paznokciowych.
6. Praca keratolikiem: wykorzystanie keratolityków do delikatnego usuwania martwego naskórka i przygotowania skórek do stylizacji.
7. Prawidłowe rozłożenie bazy hybrydowej: techniki aplikacji bazy hybrydowej w celu zapewnienia trwałości i ochrony naturalnej płytki paznokcia.
8. Malowanie kolorem pod skórki: technika malowania koloru hybrydowego tak, aby efekt był naturalny, a kolor "wychodził" spod skórki, minimalizując widoczność odrostu.

 

PERFECT PHOTO 

 Szkolenie z techniki wykonywania zdjęć w stylu instagram używanych podczas promocji salonu kosmetycznego.

 

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem 3 certyfikatów potwierdzających udział w szkoleniu.

 

 
+
 

CZYSTY MANI BY EWELINA KACZKOWSKA  

 

CZAS TRWANIA: 6 GODZIN
KOSZT: 700 ZŁ


1. Jak poprawnie dobierać narzędzia: omówienie różnych narzędzi używanych w stylizacji paznokci oraz technik ich odpowiedniego dobierania do rodzaju płytki paznokciowej.
2. Praca z frezarką i tylko jeden frez: nauka pracy z frezarką w celu precyzyjnego i skutecznego wykonywania różnych zabiegów na paznokciach, przy użyciu jednego typu frezu.
3. Ściągnięcie starej stylizacji hybrydowej: techniki usuwania starej stylizacji hybrydowej w sposób bezpieczny dla paznokci klienta.
4. Poprawna praca frezem w Sinusach: wyjaśnienie techniki pracy frezem w sinusach paznokcia w celu uzyskania dokładnego i estetycznego efektu.
5. Idealne „Jedno cięcie“ nożyczkami: nauka precyzyjnego wycięcia skórek przy użyciu nożyczek w celu uzyskania idealnego wyglądu.
6. Poznasz tajemnicę błyszczących skórek: wskazówki dotyczące uzyskania błyszczących skórek prezentowanych na zdjęciach stylizacji paznokci, co dodaje profesjonalizmu i estetyki bez konieczności poprawiania ich w programach graficznych.
7. Przygotowanie Płytki paznokcia: etapy właściwego przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją lakieru hybrydowego.
8. Aplikacja lakieru hybrydowego GŁĘBOKO POD SKÓRKI**: Technika aplikacji lakieru hybrydowego w sposób, który zapewnia estetyczny wygląd paznokci i trwałość stylizacji.
9. Nauczysz się jak wykonać piękną linię światła: Nauka techniki wykonania pięknej linii światła na paznokciach, co dodaje im blasku i efektownego wykończenia pod każdym kątem.

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.

 

+
 

PODSTAWA ŻELOWA - KWADRAT  

 

CZAS TRWANIA: 8 GODZIN
KOSZT: 1000 ZŁ


1. Sterylizacja i dezynfekcja narzędzi w kontekście pracy z żelem. Poznasz najważniejsze zagadnienia np czym się rożni dezynfekcja od sterylizacji.
2. Poznanie najczęstszych chorób paznokci i ich wpływ na zabiegi. Dowiesz się wszystkiego co powinna znać początkująca stylistka. Obalimy mity i przytoczymy przykłady które same spotkałyśmy podczas swojego doświadczenia.
3. Omówienie budowy naturalnego paznokcia i jego struktury. Poznasz rodzaje płytek paznokci co jest niezwykle istotne w początkowej fazie nauki.
4. Poznasz techniki budowy przedłużanego paznokcia w kształcie kwadratu przedłużanego za pomocą szablonu.
5. Zadbamy o to abyś potrafiła dociąć prawidłowo szablon podczas przedłużania paznokcia, i nie bała się pracy z nim.
6. Prawidłowa aplikacja żelu na formie papierowej podczas pracy przy kształcie kwadrat.
7. Przedstawienie różnych rodzajów produktów żelowych i techniki ich aplikacji ( w zależności od gęstości )
8. Schemat piłowania paznokci w kształcie kwadrat przy przedłużaniu na szablonach.
9. Techniki pracy z frezarką w kontekście modelowania paznokci żelowych, poznanie obsługi frezarki podczas szkolenia na poziomie podstawowym.
10. Aplikacja produktów stylu french malowany oraz princess nails w technice żelowej.

 Na zakończenie szkolenia otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia oraz prezent niespodziankę.

+
 

PODSTAWA ŻELOWA - MIGDAŁ  

 

CZAS TRWANIA: 8 GODZIN
KOSZT: 1000 ZŁ


1. Sterylizacja i dezynfekcja narzędzi w kontekście pracy z żelem. Poznasz najważniejsze zagadnienia np czym się rożni dezynfekcja od sterylizacji.
2. Poznanie najczęstszych chorób paznokci i ich wpływ na zabiegi. Dowiesz się wszystkiego co powinna znać początkująca stylistka. Obalimy mity i przytoczymy przykłady które same spotkałyśmy podczas swojego doświadczenia.
3. Omówienie budowy naturalnego paznokcia i jego struktury. Poznasz rodzaje płytek paznokci co jest niezwykle istotne w początkowej fazie nauki.
4. Poznasz techniki budowy przedłużanego paznokcia w kształcie migdał przedłużanego za pomocą szablonu.
5. Zadbamy o to abyś potrafiła dociąć prawidłowo szablon podczas przedłużania paznokcia, i nie bała się pracy z nim.
6. Prawidłowa aplikacja żelu na formie papierowej podczas pracy przy kształcie migdał.
7. Przedstawienie różnych rodzajów produktów żelowych i techniki ich aplikacji ( w zależności od gęstości )
8. Schemat piłowania paznokci w kształcie Migdał przy przedłużaniu na szablonach.
9. Techniki pracy z frezarką w kontekście modelowania paznokci żelowych, poznanie obsługi frezarki podczas szkolenia na poziomie podstawowym.
10. Aplikacja produktów stylu french malowany, princess nails w technice żelowej.

Na zakończenie szkolenia otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia oraz prezent niespodziankę.

+
  

KWADRAT BEZ TAJEMNIC

 

CZAS TRWANIA: 6 GODZIN
KOSZT: 700 ZŁ
1.Dezynfekcja i sterylizacja: Zapoznanie się z procedurami dezynfekcji i sterylizacji, które są kluczowe dla utrzymania bezpieczeństwa i higieny w salonie.
2. Rodzaje produktów oraz ich prawidłowy dobór do stylizacji żelowej: Poznanie różnych rodzajów produktów stosowanych podczas przedłużania paznokci żelowych, metod oraz umiejętność ich właściwego dobierania do konkretnych stylizacji.
3. Prawidłowe przygotowanie płytki paznokciowej: Krok po kroku nauka oczyszczania i przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją żelu aby uniknąć nawet najmniejszych zapowietrzeń.
4. Dopasowywanie szablonów do paznokcia naturalnego oraz sposoby ich docinania pod kształt Kwadrat: Techniki dopasowywania szablonów do naturalnego kształtu paznokcia oraz odpowiedniego docinania form pod kształt kwadrata.
5. Prawidłowa budowa przedłużanego paznokcia w kształcie Kwadrat: Nauka właściwej techniki budowy paznokcia żelowego, nauka aplikacji żelu o kształcie kwadrat, zapewniającej trwałość i estetykę.
6. Schemat piłowania zbudowanego paznokcia: Techniki piłowania i kształtowania zbudowanego paznokcia w kształcie kwadrat, aby uzyskać pożądany efekt końcowy, zachowując wszystkie proporcje konstrukcji paznokcia.
7. Aplikacja lakieru hybrydowego pod skórki - ćwiczenie - dodatkowo zdobienie w stylu baby boomer, który jest popularnym wzorem w manicure.

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.


+
  

MIGDAŁ BEZ TAJEMNIC

 

CZAS TRWANIA: 6 GODZIN
KOSZT: 700 ZŁ


 

1. Dezynfekcja i sterylizacja: Zapoznanie się z procedurami dezynfekcji i sterylizacji, które są kluczowe dla utrzymania bezpieczeństwa i higieny w salonie.
2. Rodzaje produktów oraz ich prawidłowy dobór do stylizacji żelowej: Poznanie różnych rodzajów produktów stosowanych podczas przedłużania paznokci żelowych, metod oraz umiejętność ich właściwego dobierania do konkretnych stylizacji.
3. Prawidłowe przygotowanie płytki paznokciowej: Krok po kroku nauka oczyszczania i przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją żelu aby uniknąć nawet najmniejszych zapowietrzeń.
4. Dopasowywanie szablonów do paznokcia naturalnego oraz sposoby ich docinania pod kształt Migdał: Techniki dopasowywania szablonów do naturalnego kształtu paznokcia oraz odpowiedniego docinania form pod kształt migdała.
5. Prawidłowa budowa przedłużanego paznokcia w kształcie Migdał: Nauka właściwej techniki budowy paznokcia żelowego, nauka aplikacji żelu o kształcie migdał, zapewniającej trwałość i estetykę.
6. Schemat piłowania zbudowanego paznokcia: Techniki piłowania i kształtowania zbudowanego paznokcia w kształcie migdał, aby uzyskać pożądany efekt końcowy, zachowując wszystkie proporcje konstrukcji paznokcia.
7. Aplikacja lakieru hybrydowego pod skórki - ćwiczenie - dodatkowo zdobienie w stylu baby boomer, który jest popularnym wzorem w manicure.

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.

 

+
  

TIPSY TUNELOWE  

 

CZAS TRWANIA: 5 GODZIN
KOSZT: 650 ZŁ


1. Przedstawienie zalet tipsów i ich zastosowania w pracy z klientem: omówienie korzyści wynikających z użycia tipsów oraz ich różnorodne zastosowania w stylizacji paznokci.
2. Omówienie rekonstrukcji paznokci obgryzionych za pomocą tipsów: techniki rekonstrukcji paznokci za pomocą tipsów, szczególnie przy paznokciach obgryzionych lub osłabionych.
3. Wybór odpowiednich tipsów oraz technika klejenia ich do paznokcia: dobieranie odpowiednich kształtów tipsów do różnych typów paznokci i techniki prawidłowego ich naklejania.
4. Przygotowanie płytki naturalnej pod aplikacje tipsa: Krok po kroku nauka praktyczna przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją tipsów.
5. Aplikacja żelu na tipsie z użyciem jednej kuli żelu: Technika aplikacji żelu na tipsach, wykorzystująca minimalną ilość produktu dla trwałego i estetycznego efektu co znacząco skraca czas piłowania.
6. Schemat piłowania: Poznanie schematu piłowania paznokci przedłużanych za pomocą tipsów, aby uzyskać pożądany kształt i wykończenie paznokci.
7. Sposób na idealny baby boomer: nauka techniki tworzenia baby boomer, czyli subtelnej i przejrzystej stylizacji paznokci, która jest obecnie bardzo popularna.
8. Aplikacja topu tworząc linie światła: technika aplikacji topu w celu uzyskania idealnej linii światła na paznokciach, co dodaje im blasku i wykończenia na zwieńczenie idealnej stylizacji.

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.


Tipsy tunelowe tak zwany ,,nowoczesny'' to intensywne szkolenie, pozwoli  opanowywać zaawansowane technik stylizacji paznokci, w tym tipsów tunelowych wraz ze zdobieniem baby boomer, co umożliwi stworzenie pięknych i trwałych stylizacji.

+
  

ŻEL BEZ PIŁOWANIA  

 

CZAS TRWANIA: 5 GODZIN
KOSZT: 600 ZŁ


1. Przygotowanie stanowiska pracy w tym niezbędnych produktów oraz narzędzi aby skrócić czas pracy: Zapoznanie się z niezbędnymi narzędziami, produktami i odpowiednie przygotowanie stanowiska pracy.
2. Wskazania i przeciwwskazania do wykonania danej techniki: Omówienie sytuacji, w których technika żelu bez piłowania jest zalecana oraz kiedy może być przeciwwskazaniem.
3. Charakteryzacja techniki  opis najważniejszych jej zalet: Szczegółowe omówienie techniki kpk aby stała się szybka i przyjemna.
4. Schemat pracy który pozwala znacząco skrócić czas pracy a produkty których używamy są odpowiednio dobrane do techniki pracy.
5. Rodzaje żeli które pozwolą na pracę w technice żel bez piłowania. Różnice między produktami które wykluczają pracę daną metodą.
6. Demonstracja schematu żelu bez piłowania przez instruktora na modelce z pełnym opisem jego pracy kpk.
7. Praca kursanta pod czujnym okiem instruktora: Uczestnictwo w praktycznych zajęciach, podczas których kursanci będą mogli przekonać się że jest to możliwe wystarczy znać podstawowe informacje na ten temat i mieć odpowiednio dobrany produkt.

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.

+
  

PEDICURE COMPLEX  

 

CZAS TRWANIA: 6 GODZIN
KOSZT: 800 ZŁ


1. Przygotowanie stanowiska pracy do wykonania zabiegu Pedicure: zapoznanie się z niezbędnymi narzędziami, produktami i odpowiednie przygotowanie stanowiska pracy.
2. Przeciw wskazania do wykonania zabiegu Pedicure: Omówienie sytuacji, w których wykonanie pedicure może być niebezpieczne lub niewskazane.
3. Szczegółowe omówienie różnych chorób stóp i paznokci najczęściej występujących, co pozwoli zrozumieć ich wpływ na zabiegi pedicure.
4. Zastosowanie pododysk: Demonstracja właściwego użycia pododysk do wygładzania całych stóp wraz z praktycznymi ćwiczeniami na modelach.
5.  Nauka prawidłowego wykonania manicure pod skórki, włącznie z możliwością wyboru koloru lub stylu french.
6. Zabiegi pielęgnacyjne dla stóp na zwieńczenie zabiegu.
7. Aplikacja nawilżających i odżywczych preparatów na skórę stóp, co pomoże uczestnikom zrozumieć i opanować kompleksową pielęgnację stóp.

Na zakończenie szkolenia otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia oraz prezent niespodziankę.


Kompleksowe szkolenie pozwoli uczestnikom na poznanie zaawansowanych technik pedicure oraz pielęgnacji stóp, co jest istotnym elementem pracy w każdym salonie.
 

+
  

TIPSY QUICK STEP  

 

CZAS TRWANIA: 5 GODZIN
KOSZT: 600 ZŁ


1. Zapoznanie się z nowoczesną techniką która staje się niezwykle popularna w salonach manicure.
2. Wskazania i przeciwwskazania do wykonania techniki Tipsy Quick Step czyli tipsów przyklejanych na całą płytkę paznokcia.
3. Charakteryzacja techniki, opis produktów niezbędnych do wykonania stylizacji, jak dobrać odpowiednio kształt i rozmiar do rodzaju płytki paznokciowej.
4. Opracowanie skórek za pomocą frezarki na poziomie podstawowym.
5. Schemat pracy, zajęcia praktyczne: Przygotowanie płytki oraz opracowanie skórek przy pomocy frezarki, odpowiedni dobór tipsów do danej płytki, przygotowanie tipsa do aplikacji, tajniki szybkiej aplikacji na paznokcie, malowanie kolorem pod skórki.

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.


To intensywne szkolenie pozwoli uczestnikom na opanowanie techniki Tipsy Quick Step, włącznie z malowaniem kolorem pod skórki, co stanowi istotny element w pracy stylistów paznokci. Nauczysz się jak w szybki i prosty sposób wykonać stylizację dla osób które maja cienkie łamliwe paznokcie a zawsze marzyły o pięknym manicure. Spełnij marzenia swoich klientek i podnieś swoje kwalifikacje.

+
  

UZUPEŁNIENIE W 50 MINUT

 

CZAS TRWANIA: 5 GODZIN
KOSZT: 650 ZŁ


1. Korekta uzupełnienie i odnowa - czym się różnią oraz dlaczego cena każdej z usług powinna być inna: Omówienie różnic pomiędzy korektą, uzupełnieniem a odnową paznokci oraz jak należy wyceniać te usługi.
2. Eliminacja złych nawyków i błędów popełnianych podczas pracy: Rozpoznanie i eliminacja potencjalnych błędów oraz złych nawyków, które mogą opóźniać proces uzupełniania paznokci.
3. Dobór odpowiednich produktów oraz narzędzi aby maksymalnie skrócić czas usługi, praktyczne wskazówki dotyczące wyboru najlepszych produktów i narzędzi, które pomogą w skróceniu czasu wykonywania usługi.
4. Szybkie skracanie paznokci za pomocą frezarki, poznasz techniki szybkiego i efektywnego skracania paznokci.
5. Poznasz metody szybkiego usuwania starej masy z paznokci.
6. Schemat usuwania zapowietrzeń podczas uzupełnienia, praktyczne wskazówki.
7. Ekspresowe sposoby szybkiego i skutecznego opracowania skórek wokół paznokci za pomocą frezarki.
8. Prawidłowe przygotowanie płytki czyli poznasz kolejne etapy prawidłowego przygotowania naturalnej płytki paznokcia do uzupełniania.
9. Zapoznasz się z techniką rozkładania masy jedną kulką żelu minimalizując ilość piłowania.
10. Prawidłowa aplikacja koloru pod skórki w celu uzyskania naturalnego efektu.
11. Rozłożenie topu z idealną linią światła w taki sposób, aby uzyskać idealną taflę topu na paznokciu.

 Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.


Szkolenie pozwoli uczestnikom na efektywne i profesjonalne wykonywanie uzupełnień paznokci w krótkim czasie, co przyczyni się do zwiększenia zadowolenia klientów i zysków dla salonu, to tak naprawdę uzupełnienie oraz tempo pracy w jednym szkoleniu.

+
  

AKRYLO-ŻEL & GÓRNE FORMY  

 

CZAS TRWANIA: 5 GODZIN
KOSZT: 700 ZŁ


1. Przedstawienie produktów  używanych w  technice górnych form oraz akrylo-Żelu na naturalnych paznokciach.
2. Omówienie zalet techniki pracy akrylo-żelem  oraz żelu, przedstawienie cechy i właściwości każdego z produktu.
3. Wskazania i przeciwwskazania do wykonania stylizacji. Poznanie sytuacji, w których technika akrylo-żelu i żelu jest zalecana oraz kiedy może być przeciwwskazaniem.
4. Pokaz i omówienie wszystkich form - dobór pod płytkę naturalną, zaprezentowanie możliwości jakie stwarzają nam górne formy.
5. Dobór docelowy do danej płytki paznokcia ,na co zwrócić uwagę i czym się kierować.
6. Odpowiednie przygotowanie płytki naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją formy pod żel oraz akrylo-żel.
7. Przybliżenie tajników odpowiedniego modelowania w formie, ćwiczenie  technik modelowania akrylo-żelu lub żelu przy użyciu górnych form w celu uzyskania pożądanego efektu.
8. Zdobienie w stylu princess nails przy użyciu akrylo-żelu.
9. Opracowanie paznokcia przy użyciu frezarki, minimalizujące ilość piłowania i zapewniające precyzyjne wykończenie.
10. Nauka poprawnego nabłyszczenia paznokci nadając idealną linię światła.

Na zakończenie szkolenia otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia oraz prezent niespodziankę.


Poznaj zmieniające się trendy w stylizacji paznokci, i pozwól na poznanie zaawansowanych technik stylizacji paznokci przy użyciu akrylo-żelu i górnych form, co umożliwi tworzenie trwałych i estetycznych stylizacji dla klientek

 

+
  

SOS ŻEL & AKRYLO-ŻEL  

 

CZAS TRWANIA: 6 GODZIN
KOSZT: 700 ZŁ1. Płytki paznokciowe: omówienie różnych rodzajów płytek paznokciowych i ich właściwości, co pozwoli lepiej dopasować techniki do konkretnych potrzeb klienta.
2. Sposoby uzupełniania paznokci żelowych i akrylo-żelowych: praktyczne techniki uzupełniania paznokci żelowych i akrylo-żelowych, aby zachować ich estetykę i trwałość.
3. Omówienie produktów i narzędzi do stworzenia idealnych stylizacji, przedstawienie różnego rodzaju produktów i narzędzi niezbędnych do wykonania stylizacji paznokci żelowych i akrylo-żelowych.
4. Techniki usuwania starej stylizacji, zapewniające bezpieczeństwo i zdrowie paznokci klienta.
5. Przygotowanie płytki paznokciowej, etapy prawidłowego przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją nowej stylizacji.
6. Aplikacja produktów produktów żelowych i akrylo-żelowych, zapewniające trwałość i estetykę stylizacji.
7. Sposoby podnoszenia paznokci opadających w dół, metody podnoszenia paznokci, które naturalnie opadają w dół, aby uzyskać estetyczny i trwały efekt.
8. Technika nakładania produktów produktów, aby uzyskać pożądany efekt końcowy w jak najprostszy sposób.
9. Zastosowanie odpowiedniego schematu piłowania, aby uzyskać idealny kształt i wykończenie paznokci aby zachować prawidłową konstrukcje.
10. Technika aplikacji koloru pod skórki oraz topu, aby uzyskać naturalny i trwały efekt końcowy stylizacji.

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem 2 certyfikatów potwierdzających udział w szkoleniu.


To kompleksowe szkolenie umożliwia poznanie zaawansowanych technik stylizacji paznokci, które pomogą rozwiązać problemy z paznokciami opadającymi w dół, a także zapewnią klientkom trwałe i estetyczne stylizacje.
Szkolenie, które uzupełni twoja wiedzę o cenne wskazówki i nauczy cię w szybki i sprawny sposób pozbyć się niechcianych zapowietrzeń w stylizacjach.

+
  

FRENCH KONSTRUKCYJNY MIX  

 

CZAS TRWANIA: 7 GODZIN
KOSZT: 800 ZŁ


1. Poprawna budowa paznokcia przedłużonego, prawidłowa konstrukcja paznokcia podczas przedłużania, zapewniająca trwałość i estetykę stylizacji.
2. Przedstawienie produktów produktów używanych podczas tworzenia french konstrukcyjnego, włączając w to żele, lakiery, żele z drobinkami oraz inne materiały stosowane w procesie.
3. Odpowiednie podłożenie i docięcie szablonu w technice migdał konstrukcyjny.
4. Proporcja oraz tworzenie linii uśmiechu - praca żelem cover, poznanie zasad proporcji przy użyciu żelu typu cover który jest kluczowym elementem w french konstrukcyjnym.
5. Jak i czym  stworzyć french konstrukcyjny, który charakteryzuje się wyraźnymi liniami, solidną konstrukcją i eleganckim wyglądem.
6. Analiza najczęściej popełnianych błędów podczas tworzenia french konstrukcyjnego oraz sposoby ich unikania i naprawy.
7. Schemat piłowania w danej technice.
8. Idealne rozłożenie topu nabłyszczającego aby stworzyć gładką taflę wykończonego paznokcia.

 Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.+
  

FRENCH KONSTRUKCYJNY VS GÓRNE FORMY  

 

CZAS TRWANIA: 5 GODZIN
KOSZT: 700 ZŁ


1. Przedstawienie produktów  używanych w  technice górnych form z użyciem akrylo-Żelu .
2. Omówienie zalet techniki pracy akrylo-żelem , przedstawienie cechy i właściwości produktu.
3. Wskazania i przeciwwskazania do wykonania stylizacji. Poznanie sytuacji, w których technika akrylo-żelu sprawdzi się idealnie oraz kiedy może być przeciwwskazaniem.
4. Pokaz i omówienie wszystkich form - dobór pod płytkę naturalną, zaprezentowanie możliwości jakie stwarzają nam górne formy.
5. Dobór docelowy do danej płytki paznokcia ,na co zwrócić uwagę i czym się kierować.
6. Odpowiednie przygotowanie płytki naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją formy pod żel oraz akrylo-żel.
7. Przybliżenie tajników odpowiedniego modelowania w formie, ćwiczenie  technik modelowania końcówki French akrylo-żelu przy użyciu górnych form w celu uzyskania pożądanego efektu.
8. Zdobienie w stylu french konstrukcyjny przy użyciu akrylo-żelu oraz górnych form.
9. Opracowanie paznokcia przy użyciu frezarki, minimalizujące ilość piłowania i zapewniające precyzyjne wykończenie.
10. Nauka poprawnego nabłyszczenia paznokci nadając idealną linię światła.

Na zakończenie szkolenia otrzymasz 1 certyfikaty ukończenia szkolenia oraz prezent niespodziankę.


Poznaj zmieniające się trendy w stylizacji paznokci, i pozwól na poznanie zaawansowanych technik stylizacji paznokci przy użyciu akrylo-żelu i górnych form, co umożliwi tworzenie trwałych i estetycznych stylizacji dla klientek+
  

MIGDAŁ ROSYJSKI  

 

CZAS TRWANIA: 6 GODZIN
KOSZT: 650 ZŁ


1. Zapoznanie z produktami i możliwościami jakie daje nam szeroki asortyment który możemy wykorzystać w danej technice na poziomie zaawansowania.
2. Technika precyzyjne dociętego szablonu oraz jej podłożenie na kształt migdał Rosyjski która jest kluczowym krokiem w celu uzyskania pożądanego kształtu.
3. Budowa oraz dobranie odpowiedniej gęstości żelu do sposobu aplikacji w danym kształcie.
4. Wykonanie stylizacji z końcówką french malowany.
5. Schemat piłowania migdała rosyjskiego  aby uzyskać charakterystyczny kształt elegancki a zarazem ekstrawagancki.
6. Wykończenie stylizacji przy użyciu topu nabłyszczającego aby uzyskać nieskazitelny efekt błysku- poznaj przydatne tipy które sprawdzą się nie tylko podczas tak ekstrawaganckiej formy migdała rosyjskiego.

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.

Szkolenie pozwoli podnieść umiejętności i zaskoczyć klientki oryginalnymi, nowoczesnymi stylizacjami. Wymaga ono zaawansowanego poziomu wiedzy i umiejętności. Podnieś swoje kwalifikacje, i nie daj się zaskoczyć swoim klientkom.

+
  

BALERINA EFEKT WOW!  

 

CZAS TRWANIA: 6 GODZIN
KOSZT: 700 ZŁ


1. Zapoznanie z produktami i możliwościami jakie daje nam szeroki asortyment który możemy wykorzystać w danej technice na poziomie zaawansowania.
2. Technika precyzyjne dociętego szablonu oraz jej podłożenie na kształt balerina która jest kluczowym krokiem w celu uzyskania pożądanego kształtu.
3. Budowa oraz dobranie odpowiedniej gęstości żelu do sposobu aplikacji w kształcie balerina.
4. Wykonanie stylizacji duo w 2 kolorach, aplikacji dwóch różnych kolorów na paznokciach, tworząca efekt -spód wolnego brzegu paznokcia jest w innym kolorze niż góra, co jest elementem wyróżniającym gotowa stylizację oraz nadającym jej charakter.
5. Schemat piłowania kształtu balerina piłowania paznokci, aby uzyskać charakterystyczny kształt baleriny, który jest smukły i elegancki.
6. wykończenie stylizacji przy użyciu topu nabłyszczającego aby uzyskać nieskazitelny efekt błysku- przydatne tipy które sprawdzą się nie tylko podczas takiej stylizacji.

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.

Szkolenie pozwoli podnieść umiejętności i zaskoczyć klientki oryginalnymi, nowoczesnymi stylizacjami baleriny. Wymaga ono zaawansowanego poziomu wiedzy i umiejętności. Podnieś swoje kwalifikacje, zaskocz swoje klientki. WOW! zapewniamy cię iż to będzie właśnie ich reakcja na stworzone przez ciebie paznokcie.

+
  

5 KSZTAŁTÓW SALONOWYCH BALERINA | OVAL |  MIGDAŁ | KWADRAT | MIGDAŁ ROSYJSKI  

 

CZAS TRWANIA: 7 GODZIN
KOSZT: 800 ZŁ


1. Omówienie kształtów , nie zbędnych produktów do przedłużania daną techniką w przewidzianym kształcie.
2. Poznasz technika która  eksploruje różnice między tymi popularnymi formami paznokci i pokazuje ich wyjątkowość.
3. Opracowanie skórek za pomocą frezarki oraz cążek/nożyczek, zapewniając bezpieczeństwo i estetykę zabiegu na poziomie zaawansowanym
4. Schematy podkładania form pod 5 kształtów Balerina, Oval, Migdał, Kwadrat, Migdał rosyjski.
5. Ćwiczenia z budowy paznokci żelem, koncentrujące się na różnych kształtach, aby zapewnić praktyczną wiedzę i doświadczenie.
6. Piłowanie paznokci schematami, nauka technik piłowania paznokci, dostosowanych do poszczególnych kształtów, aby uzyskać pożądane efekty i wykończenie.
7. Techniki aplikacji kolorowego lakieru pod skórki, aby uzyskać  estetyczny i trwały efekt.

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.


Po tym szkoleniu uzyskasz zaawansowaną wiedzę z zakresu różnorodności kształtów paznokci oraz technik ich aplikacji, co pozwala na zwiększenie różnorodności i innowacyjności w salonie kosmetycznym.

+
   

PAKIET SZKOLENIOWY NA START  

 

CZAS TRWANIA: 4 DNI
KOSZT: 2500 ZŁ

MANICURE HYBRYDOWY

1. Sterylizacja i dezynfekcja w kontekście manicure hybrydowego. Najważniejsze informacje które powinna znać stylistka wykonująca manicure. Czym różni się sterylizacja od dezynfekcji. I wiele innych procedur o których powinnaś wiedzieć.
2. Budowa naturalnej płytki paznokcia, pokazana na schematach oraz jej struktura co bardzo ułatwi pracę z naturalnym paznokciem.
3. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu manicure hybrydowego.
4. Rozróżnienie rodzajów naturalnej płytki paznokcia: wklęsła, wypukła, płaska aby odpowiednio dobrać rodzaj produktu dla trwałej stylizacji
5. Przedstawienie różnych produktów używanych w manicure hybrydowym.
6. Praca przy pomocy frezarki z zastosowaniem frezów do oczyszczania skórek.
7. Technika manicure jednym frezem: procedura i praktyczne wskazówki.
8. Aplikacja bazy budującej oraz omówienie różnych rodzajów baz dostępnych na rynku.
9. Wykonanie manicure hybrydowego w jednym kolorze lub stylu French: kroki, techniki i praktyczne wskazówki.

 

PODSTAWA ŻELOWA - MIGDAŁ

1. Sterylizacja i dezynfekcja narzędzi w kontekście pracy z żelem .Poznasz najważniejsze zagadnienia np czym się rożni dezynfekcja od sterylizacji.
2. Poznanie najczęstszych chorób paznokci i ich wpływ na zabiegi. Dowiesz się wszystkiego co powinna znać początkująca stylistka. Obalimy mity i przytoczymy przykłady które same spotkałyśmy podczas swojego doświadczenia.
3. Omówienie budowy naturalnego paznokcia i jego struktury. Poznasz rodzaje płytek paznokci co jest niezwykle istotne w początkowej fazie nauki.
4. Poznasz Techniki budowy przedłużanego paznokcia w kształcie migdał przedłużanego za pomocą szablonu.
5. Zadbamy o to abyś potrafiła dociąć prawidłowo szablon podczas przedłużania paznokcia, i nie bała się pracy z nim.
6. Prawidłowa aplikacja żelu na formie papierowej podczas pracy przy kształcie migdał.
7. Przedstawienie różnych rodzajów produktów żelowych i techniki ich aplikacji- Różnej gęstości oraz odcienia żele.
8. Schemat piłowania paznokci w kształcie Migdał przy przedłużaniu na szablonach.
9. Techniki pracy z frezarką w kontekście modelowania paznokci żelowych, poznanie obsługi frezarki podczas szkolenia na poziomie podstawowym.
10. Aplikacja produktów stylu French malowany, princess nails w technice żelowej.

 

AKRYLO-ŻEL & GÓRNE FORMY

1. Przedstawienie produktów  używanych w  technice górnych form oraz akrylo-Żelu na naturalnych paznokciach.
2. Omówienie zalet techniki pracy akrylo-żelem  oraz żelu, przedstawienie cechy i właściwości każdego z produktu.
3. Wskazania i przeciwwskazania do wykonania stylizacji. Poznanie sytuacji, w których technika akrylo-żelu i żelu jest zalecana oraz kiedy może być przeciwwskazaniem.
4. Pokaz i omówienie wszystkich form - dobór pod płytkę naturalną, zaprezentowanie możliwości jakie stwarzają nam górne formy.
5. Dobór docelowy do danej płytki paznokcia ,na co zwrócić uwagę i czym się kierować.
6. Odpowiednie przygotowanie płytki naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją formy pod żel oraz akrylo-żel.
7. Przybliżenie tajników odpowiedniego modelowania w formie, ćwiczenie  technik modelowania akrylo-żelu lub żelu przy użyciu górnych form w celu uzyskania pożądanego efektu.
8. Zdobienie w stylu princess nails przy użyciu akrylo-żelu.
9. Opracowanie paznokcia przy użyciu frezarki, minimalizujące ilość piłowania i zapewniające precyzyjne wykończenie.
10. Nauka poprawnego nabłyszczenia paznokci nadając idealną linię światła.

 

UZUPEŁNIENIE W 50 MINUT

1. Korekta uzupełnienie i odnowa - czym się różnią oraz dlaczego cena każdej z usług powinna być inna: Omówienie różnic pomiędzy korektą, uzupełnieniem a odnową paznokci oraz jak należy wyceniać te usługi.
2. Eliminacja złych nawyków i błędów popełnianych podczas pracy: Rozpoznanie i eliminacja potencjalnych błędów oraz złych nawyków, które mogą opóźniać proces uzupełniania paznokci.
3. Dobór odpowiednich produktów oraz narzędzi aby maksymalnie skrócić czas usługi, praktyczne wskazówki dotyczące wyboru najlepszych produktów i narzędzi, które pomogą w skróceniu czasu wykonywania usługi.
4. Szybkie skracanie paznokci za pomocą frezarki, poznasz techniki szybkiego i efektywnego skracania paznokci.
5. Poznasz metody szybkiego usuwania starej masy z paznokci.
6. Schemat usuwania zapowietrzeń podczas uzupełnienia, praktyczne wskazówki.
7. Ekspresowe sposoby szybkiego i skutecznego opracowania skórek wokół paznokci za pomocą frezarki.
8. Prawidłowe przygotowanie płytki czyli poznasz kolejne etapy prawidłowego przygotowania naturalnej płytki paznokcia do uzupełniania.
9. Zapoznasz się z techniką rozkładania masy jedną kulką żelu minimalizując ilość piłowania.
10. Prawidłowa aplikacja koloru pod skórki w celu uzyskania naturalnego efektu.
11. Rozłożenie topu z idealną linią światła w taki sposób, aby uzyskać idealną taflę topu na paznokciu.

 

 Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem 4 certyfikatów potwierdzających udział w szkoleniu. 

 
+

PAKIET SZKOLENIOWY TRIPLEX  

 

CZAS TRWANIA: 3 DNI
KOSZT: 2300 ZŁ


MANICURE HYBRYDOWY

1. Sterylizacja i dezynfekcja w kontekście manicure hybrydowego. Najważniejsze informacje które powinna znać stylistka wykonująca manicure. Czym różni się sterylizacja od dezynfekcji. I wiele innych procedur o których powinnaś wiedzieć.
2. Budowa naturalnej płytki paznokcia, pokazana na schematach oraz jej struktura co bardzo ułatwi pracę z naturalnym paznokciem.
3. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu manicure hybrydowego.
4. Rozróżnienie rodzajów naturalnej płytki paznokcia: wklęsła, wypukła, płaska aby odpowiednio dobrać rodzaj produktu dla trwałej stylizacji
5. Przedstawienie różnych produktów używanych w manicure hybrydowym.
6. Praca przy pomocy frezarki z zastosowaniem frezów do oczyszczania skórek.
7. Technika manicure jednym frezem: procedura i praktyczne wskazówki.
8. Aplikacja bazy budującej oraz omówienie różnych rodzajów baz dostępnych na rynku.
9. Wykonanie manicure hybrydowego w jednym kolorze lub stylu french: kroki, techniki i praktyczne wskazówki

 

MANICURE KOMBINOWANY

1. Omówienie korzyści i zalet związanych z techniką manicure'u kombinowanego, który pozwala na uzyskanie trwałego i estetycznego efektu.
2. Opis narzędzi potrzebnych do wykonania stylizacji oraz prawidłowe ich dopasowanie do rodzaju skóry: Przedstawienie narzędzi niezbędnych do wykonywania manicure'u kombinowanego oraz ich właściwe zastosowanie w zależności od rodzaju skóry klienta.
3. Opis i rozróżnienie rodzai skórek: Poznanie różnych rodzajów skóry wokół paznokci i odpowiednie metody pracy z nimi, aby zapewnić komfort klienta i najlepsze efekty stylizacji.
4. Prawidłowe przygotowanie płytki paznokcia do stylizacji: Krok po kroku nauka przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją produktów hybrydowych.
5. Praca frezarką oraz narzędziami (cążki/nożyczki/frezy): Techniki pracy z frezarką oraz innymi narzędziami, które pomagają w idealnym opracowaniu okolic około paznokciowych.
6. Praca keratolikiem : Wykorzystanie keratolityków do delikatnego usuwania martwego naskórka i przygotowania skórek do stylizacji.
7. Prawidłowe rozłożenie bazy hybrydowej: Techniki aplikacji bazy hybrydowej w celu zapewnienia trwałości i ochrony naturalnej płytki paznokcia.
8. Malowanie kolorem pod skórki: Technika malowania koloru hybrydowego tak, aby efekt był naturalny, a kolor "wychodził" spod skórki, minimalizując widoczność odrostu.

 

PODSTAWA ŻELOWA - MIGDAŁ

1. Sterylizacja i dezynfekcja narzędzi w kontekście pracy z żelem .Poznasz najważniejsze zagadnienia np czym się rożni dezynfekcja od sterylizacji.
2. Poznanie najczęstszych chorób paznokci i ich wpływ na zabiegi. Dowiesz się wszystkiego co powinna znać początkująca stylistka. Obalimy mity i przytoczymy przykłady które same spotkałyśmy podczas swojego doświadczenia.
3. Omówienie budowy naturalnego paznokcia i jego struktury. Poznasz rodzaje płytek paznokci co jest niezwykle istotne w początkowej fazie nauki.
4. Poznasz Techniki budowy przedłużanego paznokcia w kształcie migdał przedłużanego za pomocą szablonu.
5. Zadbamy o to abyś potrafiła dociąć prawidłowo szablon podczas przedłużania paznokcia, i nie bała się pracy z nim.
6. Prawidłowa aplikacja żelu na formie papierowej podczas pracy przy kształcie migdał.
7. Przedstawienie różnych rodzajów produktów żelowych i techniki ich aplikacji- Różnej gęstości oraz odcienia żele.
8. Schemat piłowania paznokci w kształcie Migdał przy przedłużaniu na szablonach.
9. Techniki pracy z frezarką w kontekście modelowania paznokci żelowych, poznanie obsługi frezarki podczas szkolenia na poziomie podstawowym.
10. Aplikacja produktów stylu French malowany, princess nails w technice żelowej.

 

PODSTAWA ŻELOWA - KWADRAT

1. Sterylizacja i dezynfekcja narzędzi w kontekście pracy z żelem .Poznasz najważniejsze zagadnienia np. czym się rożni dezynfekcja od sterylizacji.
2. Poznanie najczęstszych chorób paznokci i ich wpływ na zabiegi. Dowiesz się wszystkiego co powinna znać początkująca stylistka. Obalimy mity i przytoczymy przykłady które same spotkałyśmy podczas swojego doświadczenia.
3. Omówienie budowy naturalnego paznokcia i jego struktury. Poznasz rodzaje płytek paznokci co jest niezwykle istotne w początkowej fazie nauki.
4. Poznasz Techniki budowy przedłużanego paznokcia w kształcie kwadratu przedłużanego za pomocą szablonu.
5. Zadbamy o to abyś potrafiła dociąć prawidłowo szablon podczas przedłużania paznokcia, i nie bała się pracy z nim.
6. Prawidłowa aplikacja żelu na formie papierowej podczas pracy przy kształcie kwadrat.
7. Przedstawienie różnych rodzajów produktów żelowych i techniki ich aplikacji- Różnej gęstości oraz odcienia żele.
8. Schemat piłowania paznokci w kształcie kwadrat przy przedłużaniu na szablonach.
9. Techniki pracy z frezarką w kontekście modelowania paznokci żelowych, poznanie obsługi frezarki podczas szkolenia na poziomie podstawowym.
10. Aplikacja produktów stylu French malowany oraz princess nails w technice żelowej.

Zakończenie szkolenia zwieńczone jest wydaniem 4 certyfikatów potwierdzających udział w szkoleniu.

Trzydniowe szkolenie zapewni uczestnikom solidne podstawy w dziedzinie manicure hybrydowego, kombinowanego oraz przedłużania paznokci w kształcie migdał i kwadrat. Pozwoli również na opanowanie technik french malowanego. Nauczysz się najbardziej popularnych technik: od opracowania skórek, manicure hybrydowego wraz z malowaniem lakierami pod same skórki oraz przedłużania w kształcie migdał i kwadrat. To niezastąpione techniki stosowane w każdym salonie stylizacji paznokci.

 

 
+
  

MARATON STYLISTY CLASSIC  

 

CZAS TRWANIA: 8 ZJAZDÓW
KOSZT: 5000 ZŁ


MANICURE HYBRYDOWY

1. Sterylizacja i dezynfekcja w kontekście manicure hybrydowego. Najważniejsze informacje które powinna znać stylistka wykonująca manicure. Czym różni się sterylizacja od dezynfekcji. I wiele innych procedur o których powinnaś wiedzieć.
2. Budowa naturalnej płytki paznokcia, pokazana na schematach oraz jej struktura co bardzo ułatwi pracę z naturalnym paznokciem.
3. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu manicure hybrydowego.
4. Rozróżnienie rodzajów naturalnej płytki paznokcia: wklęsła, wypukła, płaska aby odpowiednio dobrać rodzaj produktu dla trwałej stylizacji
5. Przedstawienie różnych produktów używanych w manicure hybrydowym.
6. Praca przy pomocy frezarki z zastosowaniem frezów do oczyszczania skórek.
7. Technika manicure jednym frezem: procedura i praktyczne wskazówki.
8. Aplikacja bazy budującej oraz omówienie różnych rodzajów baz dostępnych na rynku.
9. Wykonanie manicure hybrydowego w jednym kolorze lub stylu French: kroki, techniki i praktyczne wskazówki

 

MANICURE KOMBINOWANY

1. Omówienie korzyści i zalet związanych z techniką manicure'u kombinowanego, który pozwala na uzyskanie trwałego i estetycznego efektu.
2. Opis narzędzi potrzebnych do wykonania stylizacji oraz prawidłowe ich dopasowanie do rodzaju skóry: Przedstawienie narzędzi niezbędnych do wykonywania manicure'u kombinowanego oraz ich właściwe zastosowanie w zależności od rodzaju skóry klienta.
3. Opis i rozróżnienie rodzai skórek: Poznanie różnych rodzajów skóry wokół paznokci i odpowiednie metody pracy z nimi, aby zapewnić komfort klienta i najlepsze efekty stylizacji.
4. Prawidłowe przygotowanie płytki paznokcia do stylizacji: Krok po kroku nauka przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją produktów hybrydowych.
5. Praca frezarką oraz narzędziami (cążki/nożyczki/frezy): Techniki pracy z frezarką oraz innymi narzędziami, które pomagają w idealnym opracowaniu okolic około paznokciowych.
6. Praca keratolikiem : Wykorzystanie keratolityków do delikatnego usuwania martwego naskórka i przygotowania skórek do stylizacji.
7. Prawidłowe rozłożenie bazy hybrydowej: Techniki aplikacji bazy hybrydowej w celu zapewnienia trwałości i ochrony naturalnej płytki paznokcia.
8. Malowanie kolorem pod skórki: Technika malowania koloru hybrydowego tak, aby efekt był naturalny, a kolor "wychodził" spod skórki, minimalizując widoczność odrostu. 

 

 

PODSTAWA ŻELOWA - MIGDAŁ

1. Sterylizacja i dezynfekcja narzędzi w kontekście pracy z żelem .Poznasz najważniejsze zagadnienia np czym się rożni dezynfekcja od sterylizacji.
2. Poznanie najczęstszych chorób paznokci i ich wpływ na zabiegi. Dowiesz się wszystkiego co powinna znać początkująca stylistka. Obalimy mity i przytoczymy przykłady które same spotkałyśmy podczas swojego doświadczenia.
3. Omówienie budowy naturalnego paznokcia i jego struktury. Poznasz rodzaje płytek paznokci co jest niezwykle istotne w początkowej fazie nauki.
4. Poznasz Techniki budowy przedłużanego paznokcia w kształcie migdał przedłużanego za pomocą szablonu.
5. Zadbamy o to abyś potrafiła dociąć prawidłowo szablon podczas przedłużania paznokcia, i nie bała się pracy z nim.
6. Prawidłowa aplikacja żelu na formie papierowej podczas pracy przy kształcie migdał.
7. Przedstawienie różnych rodzajów produktów żelowych i techniki ich aplikacji- Różnej gęstości oraz odcienia żele.
8. Schemat piłowania paznokci w kształcie Migdał przy przedłużaniu na szablonach.
9. Techniki pracy z frezarką w kontekście modelowania paznokci żelowych, poznanie obsługi frezarki podczas szkolenia na poziomie podstawowym.
10. Aplikacja produktów stylu French malowany, princess nails w technice żelowej.

 

 

TIPSY TUNELOWE

1. Przedstawienie zalet tipsów i ich zastosowania w pracy z klientem: Omówienie korzyści wynikających z użycia tipsów oraz ich różnorodne zastosowania w stylizacji paznokci.
2. Omówienie rekonstrukcji paznokci obgryzionych za pomocą tipsów: Techniki rekonstrukcji paznokci za pomocą tipsów, szczególnie przy paznokciach obgryzionych lub osłabionych.
3. Wybór odpowiednich tipsów oraz technika klejenia ich do paznokcia: Dobieranie odpowiednich kształtów tipsów do różnych typów paznokci i techniki prawidłowego ich naklejania.
4. Przygotowanie płytki naturalnej pod aplikacje tipsa: Krok po kroku nauka praktyczna przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją tipsów.
5. Aplikacja żelu na tipsie z użyciem jednej kuli żelu: Technika aplikacji żelu na tipsach, wykorzystująca minimalną ilość produktu dla trwałego i estetycznego efektu co znacząco skraca czas piłowania.
6. Schemat piłowania: Poznanie schematu piłowania paznokci przedłużanych za pomocą tipsów, aby uzyskać pożądany kształt i wykończenie paznokci.
7. Sposób na idealny baby boomer: Nauka techniki tworzenia baby boomer, czyli subtelnej i przejrzystej stylizacji paznokci, która jest obecnie bardzo popularna.
8. Aplikacja topu tworząc linie światła : Technika aplikacji topu w celu uzyskania idealnej linii światła na paznokciach, co dodaje im blasku i wykończenia na zwieńczenie idealnej stylizacji

 

 

UZUPEŁNIENIE W 50 MINUT

1. Korekta uzupełnienie i odnowa - czym się różnią oraz dlaczego cena każdej z usług powinna być inna: Omówienie różnic pomiędzy korektą, uzupełnieniem a odnową paznokci oraz jak należy wyceniać te usługi.
2. Eliminacja złych nawyków i błędów popełnianych podczas pracy: Rozpoznanie i eliminacja potencjalnych błędów oraz złych nawyków, które mogą opóźniać proces uzupełniania paznokci.
3. Dobór odpowiednich produktów oraz narzędzi aby maksymalnie skrócić czas usługi, praktyczne wskazówki dotyczące wyboru najlepszych produktów i narzędzi, które pomogą w skróceniu czasu wykonywania usługi.
4. Szybkie skracanie paznokci za pomocą frezarki, poznasz techniki szybkiego i efektywnego skracania paznokci.
5. Poznasz metody szybkiego usuwania starej masy z paznokci.
6. Schemat usuwania zapowietrzeń podczas uzupełnienia, praktyczne wskazówki.
7. Ekspresowe sposoby szybkiego i skutecznego opracowania skórek wokół paznokci za pomocą frezarki.
8. Prawidłowe przygotowanie płytki czyli poznasz kolejne etapy prawidłowego przygotowania naturalnej płytki paznokcia do uzupełniania.
9. Zapoznasz się z techniką rozkładania masy jedną kulką żelu minimalizując ilość piłowania.
10. Prawidłowa aplikacja koloru pod skórki w celu uzyskania naturalnego efektu.
11. Rozłożenie topu z idealną linią światła w taki sposób, aby uzyskać idealną taflę topu na paznokciu.

 

AKRYLO-ŻEL & GÓRNE FORMY

1. Przedstawienie produktów  używanych w  technice górnych form oraz akrylo-żelu na naturalnych paznokciach.
2. Omówienie zalet techniki pracy akrylo-żelem  oraz żelu, przedstawienie cechy i właściwości każdego z produktu.
3. Wskazania i przeciwwskazania do wykonania stylizacji. Poznanie sytuacji, w których technika akrylo-żelu i żelu jest zalecana oraz kiedy może być przeciwwskazaniem.
4. Pokaz i omówienie wszystkich form - dobór pod płytkę naturalną, zaprezentowanie możliwości jakie stwarzają nam górne formy.
5. Dobór docelowy do danej płytki paznokcia ,na co zwrócić uwagę i czym się kierować.
6. Odpowiednie przygotowanie płytki naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją formy pod żel oraz akrylo-żel.
7. Przybliżenie tajników odpowiedniego modelowania w formie, ćwiczenie  technik modelowania akrylo-żelu lub żelu przy użyciu górnych form w celu uzyskania pożądanego efektu.
8. Zdobienie w stylu princess nails przy użyciu akrylo-żelu.
9. Opracowanie paznokcia przy użyciu frezarki, minimalizujące ilość piłowania i zapewniające precyzyjne wykończenie.
10. Nauka poprawnego nabłyszczenia paznokci nadając idealną linię światła.

 

NAIL ART PROFESSIONAL - ZDOBIENIA SEZONOWE

1. Omówienie wybranego Nail Art - temat szkolenia dobierany do potrzeb kursantów oraz sezonu.
2. Dobór odpowiednich produktów które dedykowane są dla danego szkolenia.
3. Wybór odpowiednich pędzli lub innych narzędzi potrzebnych do wykonania danych zdobień oraz technik.
4. Przedstawienie techniki oraz sposobów na wykonanie danego wzoru przez instruktora.
5. Praktyka- wykonywanie wzorów przez uczestników oraz eliminacja popełnianych błędów.

 

KWADRAT BEZ TAJEMNIC

1. Dezynfekcja i sterylizacja: Zapoznanie się z procedurami dezynfekcji i sterylizacji, które są kluczowe dla utrzymania bezpieczeństwa i higieny w salonie.
2. Rodzaje produktów oraz ich prawidłowy dobór do stylizacji żelowej: Poznanie różnych rodzajów produktów stosowanych podczas przedłużania paznokci żelowych, metod oraz umiejętność ich właściwego dobierania do konkretnych stylizacji.
3. Prawidłowe przygotowanie płytki paznokciowej: Krok po kroku nauka oczyszczania i przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją żelu aby uniknąć nawet najmniejszych zapowietrzeń.
4. Dopasowywanie szablonów do paznokcia naturalnego oraz sposoby ich docinania pod kształt Kwadrat: Techniki dopasowywania szablonów do naturalnego kształtu paznokcia oraz odpowiedniego docinania form pod kształt kwadrata.
5. Prawidłowa budowa przedłużanego paznokcia w kształcie Kwadrat: Nauka właściwej techniki budowy paznokcia żelowego, nauka aplikacji żelu o kształcie kwadrat, zapewniającej trwałość i estetykę.
6. Schemat piłowania zbudowanego paznokcia: Techniki piłowania i kształtowania zbudowanego paznokcia w kształcie kwadrat, aby uzyskać pożądany efekt końcowy, zachowując wszystkie proporcje konstrukcji paznokcia.
7. Aplikacja lakieru hybrydowego pod skórki - ćwiczenie - dodatkowo zdobienie w stylu baby boomer który jest popularnym wzorem w manicure.

 

SALON MARKETING

Szkolenie z zakresu strategii marketingowych dla Twojego salonu

 

PERFECT PHOTO 

 Szkolenie z techniki wykonywania zdjęć w stylu instagram czy rolek używanych podczas promocji salonu kosmetycznego.


Podczas zjazdów otrzymasz wszechstronną wiedzę, która obejmuje budowę paznokcia, rodzaje produktów, techniki aplikacji, obsługę narzędzi oraz sztukę zdobienia paznokci. To kompleksowe przygotowanie do pracy w branży stylizacji paznokci, które pomoże Ci rozwijać się jako profesjonalny stylista. Obszerny pakiet szkoleń, który w ciągu 8 miesięcy wprowadzi Cię w świat stylizacji paznokci. Obejmuje 10 różnych szkoleń, które zwieńczone będą szkoleniami z zakresu strategii marketingowych dla Twojego salonu oraz nauki robienia pięknych instagramowych zdjęć które pozwolą zareklamować twój salon. Kończąc maraton clasic będziesz w pełni samodzielna stylistką będącą móc prowadzić swój wymarzony salon. Na zakończenie maratonu otrzymasz 10 certyfikatów potwierdzających zdobyte przez Ciebie doświadczenie.

 
+
  

MARATON STYLISTY PROFESSIONAL 

 

CZAS TRWANIA: 10 ZJAZDÓW
KOSZT: 5700 ZŁ

CZYSTY MANI BY EWELINA KACZKOWSKA

1. Jak poprawnie dobierać narzędzia: Omówienie różnych narzędzi używanych w stylizacji paznokci oraz technik ich odpowiedniego dobierania do rodzaju płytki paznokciowej.
2. Praca z frezarką i tylko jeden frez: Nauka pracy z frezarką w celu precyzyjnego i skutecznego wykonywania różnych zabiegów na paznokciach, przy użyciu jednego typu frezu.
3. Ściągnięcie starej stylizacji hybrydowej: Techniki usuwania starej stylizacji hybrydowej w sposób bezpieczny dla paznokci klienta.
4. Poprawna praca frezem w Sinusach: Wyjaśnienie techniki pracy frezem w sinusach paznokcia w celu uzyskania dokładnego i estetycznego efektu.
5. Idealne „Jedno cięcie“ nożyczkami: Nauka precyzyjnego wycięcia skórek przy użyciu nożyczek w celu uzyskania idealnego wyglądu.
6. Poznasz tajemnicę błyszczących skórek: Wskazówki dotyczące uzyskania błyszczących skórek prezentowanych na zdjęciach stylizacji paznokci, co dodaje profesjonalizmu i estetyki bez konieczności poprawiania ich w programach graficznych.
7. Przygotowanie Płytki paznokcia: Etapy właściwego przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją lakieru hybrydowego.
8. Aplikacja lakieru hybrydowego GŁĘBOKO POD SKÓRKI**: Technika aplikacji lakieru hybrydowego w sposób, który zapewnia estetyczny wygląd paznokci i trwałość stylizacji.
9. Nauczysz się jak wykonać piękną linię światła: Nauka techniki wykonania pięknej linii światła na paznokciach, co dodaje im blasku i efektownego wykończenia pod każdym kątem.

 

MIGDAŁ ROSYJSKI

1. Zapoznanie z produktami i możliwościami jakie daje nam szeroki asortyment który możemy wykorzystać w danej technice na poziomie zaawansowania.
2. Technika precyzyjne dociętego szablonu oraz jej podłożenie na kształt migdał Rosyjski która jest kluczowym krokiem w celu uzyskania pożądanego kształtu.
3. Budowa oraz dobranie odpowiedniej gęstości żelu do sposobu aplikacji w danym kształcie.
4. Wykonanie stylizacji z końcówką french malowany.
5. Schemat piłowania migdała rosyjskiego  aby uzyskać charakterystyczny kształt elegancki a zarazem ekstrawagancki.
6. Wykończenie stylizacji przy użyciu topu nabłyszczającego aby uzyskać nieskazitelny efekt błysku- poznaj przydatne tipy które sprawdzą się nie tylko podczas tak ekstrawaganckiej formy migdała rosyjskiego.

 

TIPSY TUNELOWE

1. Przedstawienie zalet tipsów i ich zastosowania w pracy z klientem: Omówienie korzyści wynikających z użycia tipsów oraz ich różnorodne zastosowania w stylizacji paznokci.
2. Omówienie rekonstrukcji paznokci obgryzionych za pomocą tipsów: Techniki rekonstrukcji paznokci za pomocą tipsów, szczególnie przy paznokciach obgryzionych lub osłabionych.
3. Wybór odpowiednich tipsów oraz technika klejenia ich do paznokcia: Dobieranie odpowiednich kształtów tipsów do różnych typów paznokci i techniki prawidłowego ich naklejania.
4. Przygotowanie płytki naturalnej pod aplikacje tipsa: Krok po kroku nauka praktyczna przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją tipsów.
5. Aplikacja żelu na tipsie z użyciem jednej kuli żelu: Technika aplikacji żelu na tipsach, wykorzystująca minimalną ilość produktu dla trwałego i estetycznego efektu co znacząco skraca czas piłowania.
6. Schemat piłowania: Poznanie schematu piłowania paznokci przedłużanych za pomocą tipsów, aby uzyskać pożądany kształt i wykończenie paznokci.
7. Sposób na idealny baby boomer: Nauka techniki tworzenia baby boomer, czyli subtelnej i przejrzystej stylizacji paznokci, która jest obecnie bardzo popularna.
8. Aplikacja topu tworząc linie światła : Technika aplikacji topu w celu uzyskania idealnej linii światła na paznokciach, co dodaje im blasku i wykończenia na zwieńczenie idealnej stylizacji

 

TIPSY QUICK STEP

1. Zapoznanie się z nowoczesną techniką która staje się niezwykle popularna w salonach manicure.
2. Wskazania i przeciwwskazania do wykonania techniki Tipsy Quick Step czyli tipsów przyklejanych na całą płytkę paznokcia.
3. Charakteryzacja techniki, opis produktów niezbędnych do wykonania stylizacji, jak dobrać odpowiednio kształt i rozmiar do rodzaju płytki paznokciowej.
4. Opracowanie skórek za pomocą frezarki na poziomie podstawowym.
5. Schemat pracy, zajęcia praktyczne: Przygotowanie płytki oraz opracowanie skórek przy pomocy frezarki, odpowiedni dobór tipsów do danej płytki, przygotowanie tipsa do aplikacji, tajniki szybkiej aplikacji na paznokcie, malowanie kolorem pod skórki.

 

NAIL ART PROFESSIONAL - AKWARELA
NAIL ART PROFESSIONAL - ONE STROKE

1. Omówienie wybranego Nail Art - temat szkolenia dobierany do potrzeb kursantów oraz sezonu.
2. Dobór odpowiednich produktów, które dedykowane są dla danego szkolenia.
3. Wybór odpowiednich pędzli lub innych narzędzi potrzebnych do wykonania danych zdobień oraz technik.
4. Przedstawienie techniki oraz sposobów na wykonanie danego wzoru przez instruktora.
5. Praktyka- wykonywanie wzorów przez uczestników oraz eliminacja popełnianych błędów.

 

5 KSZTAŁTÓW SALONOWYCH BALERINA | OVAL |  MIGDAŁ | KWADRAT | MIGDAŁ ROSYJSKI

1. Omówienie kształtów , nie zbędnych produktów do przedłużania daną techniką w przewidzianym kształcie.
2. Poznasz technika która  eksploruje różnice między tymi popularnymi formami paznokci i pokazuje ich wyjątkowość.
3. Opracowanie skórek za pomocą frezarki oraz cążek/nożyczek, zapewniając bezpieczeństwo i estetykę zabiegu na poziomie zaawansowanym
4. Schematy podkładania form pod 5 kształtów Balerina, Oval, Migdał, Kwadrat, Migdał rosyjski.
5. Ćwiczenia z budowy paznokci żelem, koncentrujące się na różnych kształtach, aby zapewnić praktyczną wiedzę i doświadczenie.
6. Piłowanie paznokci schematami, nauka technik piłowania paznokci, dostosowanych do poszczególnych kształtów, aby uzyskać pożądane efekty i wykończenie.
7. Techniki aplikacji kolorowego lakieru pod skórki, aby uzyskać  estetyczny i trwały efekt.

 

ŻEL BEZ PIŁOWANIA

1. Przygotowanie stanowiska pracy w tym niezbędnych produktów oraz narzędzi aby skrócić czas pracy: Zapoznanie się z niezbędnymi narzędziami, produktami i odpowiednie przygotowanie stanowiska pracy.
2. Wskazania i przeciwwskazania do wykonania danej techniki: Omówienie sytuacji, w których technika żelu bez piłowania jest zalecana oraz kiedy może być przeciwwskazaniem.
3. Charakteryzacja techniki  opis najważniejszych jej zalet: Szczegółowe omówienie techniki kpk aby stała się szybka i przyjemna.
4. Schemat pracy który pozwala znacząco skrócić czas pracy a produkty których używamy są odpowiednio dobrane do techniki pracy.
5. Rodzaje żeli które pozwolą na pracę w technice żel bez piłowania. Różnice między produktami które wykluczają pracę daną metodą.
6. Demonstracja schematu żelu bez piłowania przez instruktora na modelce z pełnym opisem jego pracy kpk.
7. Praca kursanta pod czujnym okiem instruktora: Uczestnictwo w praktycznych zajęciach, podczas których kursanci będą mogli przekonać się że jest to możliwe wystarczy znać podstawowe informacje na ten temat i mieć odpowiednio dobrany produkt.

 

SOS ŻEL & AKRYLO-ŻEL 

1. Płytki paznokciowe :omówienie różnych rodzajów płytek paznokciowych i ich właściwości, co pozwoli lepiej dopasować techniki do konkretnych potrzeb klienta.
2. Sposoby uzupełniania paznokci żelowych i akrylo-żelowych: praktyczne techniki uzupełniania paznokci żelowych i akrylo-żelowych, aby zachować ich estetykę i trwałość.
3. Omówienie produktów i narzędzi do stworzenia idealnych stylizacji, przedstawienie różnego rodzaju produktów i narzędzi niezbędnych do wykonania stylizacji paznokci żelowych i akrylo-żelowych.
4. Techniki usuwania starej stylizacji, zapewniające bezpieczeństwo i zdrowie paznokci klienta.
5. Przygotowanie płytki paznokciowej, etapy prawidłowego przygotowania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją nowej stylizacji.
6. Aplikacja produktów produktów żelowych i akrylo-żelowych, zapewniające trwałość i estetykę stylizacji.
7. Sposoby podnoszenia paznokci opadających w dół, metody podnoszenia paznokci, które naturalnie opadają w dół, aby uzyskać estetyczny i trwały efekt.
8. Technika nakładania produktów produktów, aby uzyskać pożądany efekt końcowy w jak najprostszy sposób.
9. Zastosowanie odpowiedniego schematu piłowania, aby uzyskać idealny kształt i wykończenie paznokci aby zachować prawidłową konstrukcje.
10. Technika aplikacji koloru pod skórki oraz topu, aby uzyskać naturalny i trwały efekt końcowy stylizacji.

 

PERFECT PHOTO + INSTAGRAM REELS

Szkolenie z techniki wykonywania zdjęć w stylu instagram czy rolek używanych podczas promocji salonu kosmetycznego.


Zestawienie szkoleń jakie wybraliśmy dla osób zaawansowanych w pełni zadowoli każdą osobę która się na niego zdecyduje. Program szkoleń został tak przygotowany aby szeroki zakres prac różnymi technikami i stylami w pełni zaspokoiły potrzeby najbardziej wymagających kursantek, pozwalając na eksperymentowanie z różnymi technikami i kreowanie unikalnych wzorów oraz kształtów na paznokciach. Zwieńczeniem tego programu szkoleń będzie szkolenie z techniki wykonywania zdjęć w stylu instagram czy rolek używanych podczas promocji salonu kosmetycznego. Zestaw szkoleń zakończony 11 certyfikatami potwierdzającymi odbyte szkolenia.

 
 

EWELINA KACZKOWSKA

ul. Parkowa 1/9, 39-100 Ropczyce/ Rzeszów (woj. podkarpackie)
tel: 731 368 419
nr do przedstawiciela: 531 736 355
e-mail: ewelik91@interia.pl


Od wielu lat jestem stylistką paznokci, prowadzę swoje Centrum szkoleniowe jak również salon kosmetyczny Red Heart Nails w Ropczycach woj.podkarpackie). Od 6 lat jestem instruktorem firmy Modena Nails oraz Master Edukator. Jestem również pracownikiem naukowo dydaktycznym w wyższej szkole informatyki i zarządzania w Rzeszowie. Moją największą pasją jest moja praca, dlatego nigdy nie spoczywam na laurach. Nie należę do osób które powtarzają sobie "Jesteś zwycięzcą" częściej mówię "mogę zrobić jeszcze więcej". Dążę do celu i nie ścigam się na medale. Moim sukcesem jest każda zadowolona kursantka oraz klientka. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku. Staram się optymistycznie patrzeć na świat jednak nie zawsze maluje się on w jasnych barwach. Zawsze daję z Siebie z 100% prowadząc szkolenia - zadowolenie swoich kursantek stawiam na 1 miejscu. Moje włosy koloru krwisto-czerwonego idealnie komponują się z moim charakterem, który przepełniony jest wielką pasją, zaangażowaniem i miłością do wykonywanego zawodu. Uważam, że "Głupcy chwalą się tym co zamierzają zrobić a bohaterowie biorą się do dzieła" 

KLAUDIA PIOTROWSKA
ul. Sikorskiego 14, Katowice (woj. śląskie)
tel: 501 326 271
e-mail: szafirsalon@gmail.com


Swoj
ą przygodę ze stylizacją paznokci zaczęłam w wieku 16 lat: zdobiłam dłonie przyjaciółek i damskiej części rodziny. Byłam amatorką, a amator to ten, który kocha to, co robi. Zdecydowałam więc, że pielęgnacją i stylizacją paznokci zajmę się zawodowo, bo wiadomo że „ten kto kocha to, co robi, nigdy nie chodzi do pracy”. Tak więc nie chodzę do pracy już od 5 lat: w tym czasie otworzyłam w Katowicach swój salon Szafir Stylizacja paznokci, w którym każdego dnia rozwijam i pielęgnuję swoją pasję. Z uwagi na to, że cechuje mnie ambicja i chęć nieustannego poszerzania wiedzy,dołączyłam do grona instruktorek Modena Nails. Ten krok utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że praca z ludźmi i dla ludzi jest moim powołaniem. Stylizacja paznokci jest też polem do realizacji moich marzeń. Mam nadzieję, że uda mi się spełnić kolejne z nich i wziąć udział w mistrzostwach stylizacji paznokci. Jako instruktorka jestem wymagająca, jednak wiedzę staram się przekazać w prosty i przystępny sposób. Bardzo ważne jest dla mnie, aby nikt po szkoleniu nie został pozostawiony sam sobie: zawsze chętnie odpowiadam na wszystkie pytania, staram się być wsparciem dla uczących się zarówno w trakcie jak i po szkoleniu.

JUSTYNA KOWALSKA
Ul. Tansmana 5 lok. 01, 92-548 Łódź (woj. łódzkie)

tel: 792 888 277
e-mail: justyna838@wp.pl


Stylizacją paznokci zajmuję się od 15 lat, od kiedy ukończyłam szkołę kosmetyczną. Przez lata nabywałam doświadczenie w różnych salonach kosmetycznych, aż w końcu spełniło się moje marzenie i 6 lata temu otworzyłam swoje studio: "Justyna Kowalska Nails&Lashes" w Łodzi. Moja praca jest moją pasją, wkładam całe serce w to co robię, dzięki temu mam duże grono zadowolonych klientek. Aby sprostać ich oczekiwaniom i nadążyć za ciągle zmieniającymi się trendami, podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach. Cały czas stawiam sobie nowe cele i dążę do ich realizacji. Mój upór oraz determinacja doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem teraz - zostałam instruktorem marki Modena Nails. Swoją wiedzą  i doświadczeniem chciałabym się podzielić właśnie z Tobą, moja przyszła kursantko.

ADRIANNA WADOWSKA-MĄDRY
Ul. Strzelców 21C, 31-422 Kraków (woj. małopolskie)

tel: 510 857 267
e-mail: adrianna.wadowska2@gmail.com


Jako nastolatka ozdabiałam tipsy różnymi wzorami i brokatami i dumnie je prezentowałam na sobie. Stylizacją paznokci na poważnie zajęłam się 7 lat temu zaraz po urodzeniu pierwszego syna, kiedy to wymykałam się z domu na swoje pierwsze szkolenia. Wiedziałam, że to będzie moja praca połączona z pasją. Pierwsze klientki przyjmowałam w domu, a niedługo później rzuciłam się na głęboką wodę i otworzyłam swój niewielki salon. Aktualnie prowadzę  salon Beauty Viral, w którym przede wszystkim liczy się dla mnie jakość oraz bezpieczeństwo, a do tego masa śmiechu i zadowolone klientki. W życiu osobistym spełniam się jako mama dwójki wspaniałych chłopców, a teraz czas na dalszą realizację spełniania się w życiu zawodowym razem z Modena Nails. Chciałabym aby moje kursantki wyciągnęły jak największą dawkę wiedzy podczas szkoleń w luźnej atmosferze z masą uśmiechu i satysfakcji z własnych efektów pracy. Zapraszam na szkolenia, a zobaczysz, że zarażę Cię pasją do paznokci od pierwszego szkolenia tak jak to było w moim przypadku. Do zobaczenia!

 

PAULINA BAŃSKA
ul. Boliny 16a/149, 41-400 Mysłowice (woj. śląskie)

tel: 797 202 025
e-mail: paulina.polewka@onet.pl


Prawie połowę swojego życia zajmuję się paznokciami, już jako mała dziewczynka lubiłam bawić się lakierami i wykałaczkami tworząc co chwilę nowe zdobienia na paznokciach sióstr. Na początku stylizacją paznokci zajmowałam się hobbistycznie-amatorsko, w końcu postanowiłam się szkolić w tym kierunku, aby zadowolić swoje wymagania i móc podjąć pracę w zawodzie stylistki. Ukończyłam studia magisterskie z kosmetologii na wydziale medycznym GWSH w Katowicach oraz posiadam tytuł technika usług kosmetycznych, zdobywając wykształcenie przybliżyłam sobie wiedzę potrzebną do pracy ze skórą i paznokciami klientek. Pracując w salonach zdobywałam doświadczenie i umiejętności, które spowodowały iż dziś prowadzę swój salon La Beaute w Mysłowicach z  czego jestem bardzo dumna i szczęśliwa. Dzięki firmie Modena Nails dostałam kolejną możliwość rozwoju, tym razem jako instruktor. Zawszę w swojej pracy daję z siebie wszystko, aby móc w pełni zadowolić swoje klientki/ kursantki. Zrobię wszystko, aby wiedza zdobyta na szkoleniu była łatwa i zapadła w Twojej pamięci. Po każdym szkoleniu chętnie odpowiem na pytania, jeśli będzie taka potrzeba. Jestem tutaj dla Ciebie droga kursantko i chętnie podzielę się z Tobą swoja wiedzą i umiejętnościami. Do zobaczenia!

ALEKSANDRA ZALAS
Rynek 51/5, 57-200 Ząbkowice Śląskie (woj. dolnośląskie)

tel: 782 439 024
e-mail: zalasaleksandra9@gmail.com


Moja miłość do paznokci trwa praktycznie od zawsze. Jako mała dziewczynka malowałam paznokcie klasycznymi lakierami sobie i całej rodzinie. Zawsze chciałam zostać stylistką paznokci i nauczycielką, udało połączyć mi się dwa marzenia i zostałam instruktorem marki Modena Nails. Paznokcie wykonuje od około 8 lat, natomiast od 2 lat prowadzę swój salon. Jestem perfekcjonistką, co często jest problemem w moim życiu codziennym, jednak moje klientki bardzo cenią tą cechę. Zawsze stawiam sobie poprzeczkę wysoko i wiem, że kluczem do sukcesu jest ciężka praca, dlatego w 100% angażuje się w to co robię. Mam nadzieję, że Wam również pomogę spełnić swoje marzenia, przekazując moją całą dotychczasową wiedzę. Po ukończonym szkoleniu zawsze możesz liczyć na moją pomoc i wsparcie. Do zobaczenia.

 

MARTYNA BOCZARSKA
ul. Wolności 17/2, 49-300 Brzeg (woj. opolskie)

tel: 694 360 892
e-mail: Beautyroomboczarska@gmail.com


Odkąd pamiętam stylizacja paznokci była moją pasją. Od około 5 lat moje hobby przerodziło się w profesjonalną pracę. Manicure stał się częścią mnie i pochłonął mnie totalnie. Zaczęłam zgłębiać tajniki perfekcyjnego manicure, edukować się w zakresie dermatologii, podologii i chemii, by swoją pracę wykonywać na jak najwyższym poziomie. Jestem osobą bardzo ambitną i pozytywnie nastawioną do życia. Moim celem będzie szkolić przyszłe stylistki paznokci, by swoją pracę wykonywały estetycznie, świadomie i przede wszystkim bezpiecznie. Będę motywować Cię na każdym kroku, tak abyś uwierzyła, że potrafisz!

 

JOANNA KACZMARCZYK
ul. Braci Mieroszewskich 59c, 41-219 Sosnowiec (woj. śląskie)

tel: 519 335 245
e-mail: aspiekarska@gmail.com


Miłość do paznokci towarzyszy mi od dziecka. Jako mała dziewczynka malowałam swoje paznokcie pisakami, z czego moja mama nie była do końca zadowolona -wtedy kompletnie nie rozumiałam dlaczego.  W dorosłym życiu miłość do zdobienia paznokci przerodziła się w chęć bycia profesjonalną stylistką paznokci, czego następstwem było ukończenie ogromnej ilości szkoleń i otwarcie własnego salonu Pazur.aski w Sosnowcu (śląskie).  Jednak droga do perfekcji to ciągły rozwój, dlatego też stale poszerzam swoją wiedzę. Jestem osobą zaangażowaną, szczerą i ze sporym dystansem do siebie. Uwielbiam ludzi, a praca z nimi to dla mnie nagroda. Zależy mi na tym by moi kursanci uzyskali odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a co za tym idzie podnieśli poziom swojej pracy i zdobyli pewność siebie w przyjaznej atmosferze. Jeśli jesteś na to gotów zapraszam Cię do mnie na szkolenia! 

 

 
do góry
Google Translate
Sklep internetowy Shoper Premium