Do darmowej dostawy (PL) brakuje Ci:
Przygotuj się na Walentynki!

Druga połowa stycznia to czas w którym rozpoczyna się poszukiwanie walentynkowych stylizacji. Te dwa tygodnie to cenny czas podczas którego warto przygotować się do sezonu, w którym królować będą głównie serduszka dlatego zapisuj inspiracje/ pomysły propozycje aby miło zaskoczyć nasze klientki.

Tradycyjnie zapewne większość kobiet wybierać będzie lakiery w czerwonym kolorze, ale przecież jeden kolor to nuda! Zaproponuj więc jakiś, nawet niewielki nail art aby zachwycić klientkę, zarobić więcej i… poszerzyć portfolio. W lutym przeżytkiem są już śnieżynki, którymi ozdabiałyśmy paznokcie od połowy listopada. Za wcześnie natomiast jest na wiosenne kwiatuszki. Balansem i przystankiem w tym okresie jest więc Święto Zakochanych.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów, natomiast w zakładce inspiracje znajdziesz gotowe prace naszych instruktorek- tam naprawdę warto zajrzeć! 

  1. „czerwone serca” - malowanie czerwonych serc na białym lub różowym tle to klasyczny motyw walentynkowy. Gwarancją symetrycznie namalowanego serduszka jest popularna technika: dwie kropeczki, które pędzelkiem łączymy we wspólny ogonek. Tutaj warto wybieraj nieco gęstsze produkty – rekomendujemy żele Quick Step, które sprawią, że serduszko będzie wypukłe.
  2. „ odrobina brokatu” - dodaj odrobinę blasku, używając brokatów z nowej linii żeli Cinedrella Color Gel. Wybierz złoto, srebro lub czerwień – te kolory genialnie wpiszą się w lutowe święto.
  3. „ombre” – cieniowane stylizacje nigdy, absolutnie nigdy nie wychodzą z mody. Zestaw dwa pięknie współgrające kolory i pozwól aby klientka wyszła z gabinetu zachwycona.
  4. „napis” – powierzchnia paznokcia jest dość mała, ale przecież napis „love” zawsze się zmieści! Jeśli jednak masz wątpliwości przyklej gotową naklejkę - znajdziesz taką pośród naszych naklejek Nail Art
  5. „kolorowy french” zamiast klasycznej bieli wybierz czerwień, bordo lub złoto! To gwarantowany strzał w 10!

 

 
 
do góry
Google Translate
Sklep internetowy Shoper Premium