Do darmowej dostawy (PL) brakuje Ci:
Akrylożele Hard Shape 2in1

Akrylożele – produkty stanowiące połączenie najlepszych cech: twardości akrylu z elastycznością żelu.


Poly gele – produkty idealne, bo dające komfort pracy bez pośpiechu podczas której można idealnie ułożyć nierozpływający się materiał. To właśnie łatwość modelowania paznokci, brak zapachu, a dla klienta trwałość i brak uczucia pieczenia w lampie sprawiły, że akrylożele są uwielbiane przez obie strony. Każdy, kto choć raz miał przyjemność pracować akrylożelem – automatycznie zostaje jego zwolennikiem. Produkt ten sprawdzi się dla początkujących stylistek oraz stylistek z doświadczeniem, które wiedzą, że praca z nim jest niesamowicie szybka. 

Hard Shape 2in1- bo taką w Modena Nails nazwę noszą polygele znajdziesz w możliwie najszerszej ofercie!

Ponad podstawowymi kolorami: coverami, transparentnym i białym znajdziesz też 35 tubek wypełnionych pięknymi kolorowymi acrylożelami. Każda stylistka pracująca i doceniająca te produkty nie przejdzie obojętnie wobec takiego wachlarza barw.
Pastelowe, nasycone, z drobinkami lub całe wypełnione brokatem – znajdziesz u nas dosłownie każde.

Przełom roku czyli stylizacje świąteczne, sylwestrowe i karnawałowe to doskonała okazja aby wybrać Hard Shape 2in1 w wersji wypełnionej brokatem. Przy użyciu np. górnych form i wybranego acrylożelu z łatwością stworzysz stylizację, która wzbudzi zachwyt! 

Na zdjęciu załączonym do niniejszego wpisu możecie pozyskać inspirację na paznokcie wykonane Hard Shape 2in1 nr 29. Prawda, że piękne? Dajcie koniecznie znać, czy jesteście już fankami tych produktów.

 

 
[product id="4661, 5110, 6167, 6152, 6155, 6157, 4882" slider="true"]
do góry
Google Translate
Sklep internetowy Shoper Premium