Do darmowej dostawy (PL) brakuje Ci:
Świąteczne inspiracje!

W rankingu na najbardziej poszukiwane świąteczne inspiracje na stylizację paznokci wygrywają paznokcie w kolorze czerwonym. Trendy się zmieniają, ale tradycyjna czerwień zawsze wygrywa. Nic dziwnego – przecież ten kolor kojarzy się z ulubionym Mikołajem czy gwiazdą betlejemską, która także stała się swoistym symbolem Bożego Narodzenia.

W Modena Nails mamy blisko 40 odcieni czerwonych lakierów hybrydowych. Nie mamy wątpliwości, że znajdziesz wśród nich nawet kilka swoich ulubionych odcieni.

Szkarłatny –czyli jasny, mocno nasycony, karmazynowy – ciemniejszy, zbliżony do bordowego, korundowy, rubinowy, krwisty. Tak szeroki wybór da Ci gwarancję spełnienia oczekiwań Twoich i klientki na piękne, eleganckie paznokcie.

W grudniu te hybrydy z pewnością będą się cieszyły największym powodzeniem, a stylizacje wykonane z odrobiną złota czy srebra staną się grudniową rutyną.

Warto pamiętać o zaopatrzeniu się w brokatowe lakiery. Dużą drobina czy płatki oraz drobne brokaty w czerwieni mogą być doskonałą opcją dla spóźnionych klientek dla których nie znajdziemy czasu na wymyślny Nail Art. Dla zapamiętania przypominamy o lakierach 03,04 z kolekcji Welcome To Las Vegas oraz Luxury ze Stay Classy. Te trzy hybrydy nawet bez najmniejszych, dodatkowych akcentów wspaniale przenoszą nas do magii świąt równocześnie sprawdzając się na wielkie wyjście jakim może być Sylwestrowy bal.

Dodatkowo dla klientek marzących o nietypowym metalicznym efekcie polecamy kolekcję Business Red. Kolekcja ta zawiera 5 pół-transparentnych czerwieni ale  również srebrny odcień. To nie przypadek! Srebrny podkład niesamowicie odmienia stylizację- bo z nim- każda z tych transparentnych czerwieni staje się cudownie metaliczna. Warto przejrzeć publikowane stylizacje z ich wykorzystaniem, które na bieżąco publikujemy.

A czy Ty masz swoją ulubioną modenową czerwień? Wybierasz gładką stylizację czy decydujesz się na zdobienia? Jesteśmy ogromnie ciekawi Twoich wyborów. Jeśli publikujesz swoje prace – oznacz nas! Chętnie odwiedzimy Twój profil <3 

Pięknej Gwiazdki!

 

 
[product id="4046, 5400, 5361, 5362, 4992, 4625, 3145" slider="true"]
do góry
Google Translate
Sklep internetowy Shoper Premium