Do darmowej dostawy (PL) brakuje Ci:
Rok 2023 heksagonami stoi

Rok 2023 heksagonami stoi

Rok 2023 heksagonami stoi – gdzie się nie obrócimy tak instagram, Pinterest czy facebook pełen jest inspiracji na paznokcie z tymi uroczymi drobinami przypominającymi kształtem plastry miodu. Klientkom znudziły się tradycyjne kropeczki, czy brokaciki a do ich serc przemówiły heksagony.

W naszym asortymencie znajdziesz żele o delikatnym zabarwieniu aż w 10 kolorach. Każdy z produktów zabiera białe heksagony o zróżnicowanej wielkości i drobniutki opalizujący brokat. Tak skomponowany Hexagon Color Gel pozwala stworzyć najpiękniejszy i najmodniejszy manicure.

Największą popularnością cieszy się stylizacja typu Princess Nails, gdzie hexagony ( jak niegdyś brokat) umieszczone są przy wale około paznokciowym. Dalsza część paznokcia jest kontynuacją koloru w wyraźniejszym wydaniu. Finał stylizacji będzie naprawdę fajny i choć delikatnie mieniący to nie tak biżuteryjny jak to było w przypadku stosowania brokatu. To jednak tylko jedna z opcji! Doskonałym rozwiązaniem będzie też stworzenie z nimi ombre czy innych fantazyjnych zdobień- to co ważne żele te możesz łączyć w stylizacjach żelowych, hybrydowych czy akrylożelowych.

Fakt, że hexagony są już zatopione w żelu bardzo ułatwia stylizację. Nie musisz przenosić drobinek na lepką warstwę i martwić się o ich prawidłowe zatopienie. Teraz masz gwarancję, że wszystko będzie trwałe. Koniecznie zobacz jak fantastycznie się nimi pracuje i jak fajny efekt można uzyskać!

 

 
[product id="6417, 6416, 6415, 6414, 6413, 6412, 6411, 6410, 6409" slider="true"]
do góry
Google Translate
Sklep internetowy Shoper Premium