Do darmowej dostawy (PL) brakuje Ci:
Zieleń na paznokciach

Malowanie paznokci na kolor zielony w minionych latach był szalenie rzadki. Nieczęsto bowiem kobiety decydowały się na ten odcień wybierając jesienią częściej bordo czy fiolety. W ubiegłym roku zauważyć było można wyraźną zmianę. Zieleń coraz częściej gościła na dłoniach kobiety bez względu na wiek. Okazuje się, że zieleń jest elegancka, a jej połączenie chociażby ze złotem wygląda zjawiskowo.

Reasumując aktualnie w sezonie 2022/2023 zielony manicure to totalny hit!

W symbolice kolorów zielony jest odzwierciedleniem natury, harmonii i spokoju jednak na dłoniach można mu przypisać szlachetność wynikającą chociażby ze szmaragdów pożądanych przez kobiety.

Zieleń jak każdy kolor ma wiele odcieni. Seledyn czy mięta będą cieszyły się popularnością latem natomiast jesienią czy zimą króluje khaki, pistacjowy, butelkowy, oliwkowy czy zgniły. Taki manicure hybrydowy stanowi nie lada gratkę dla kobiet lubiących ciemniejsze kolory stanowiąc alternatywę dla brązów, czerni czy granatów.

Jak kolor wybrać? Zdecydowanie ten który nam się podoba! Zieleń nie współgra z karnacją tutaj tylko my decydujemy, którą z zieleni będziemy dumnie nosiły na swoich paznokciach. Warto też rozważyć wersję błysk czy mat. Każdy z topów nada zupełnie innego charakteru.

Jeśli do tej pory nie miałaś okazji zaszaleć z zielonym manicure to teraz jest ten czas! Wykorzystaj panujące trendy i wybierz jeden z proponowanych przez nas odcieni hybryd.

 

[product id="4996, 4628, 4627, 3999, 3220, 4061, 6064, 6065, 6066, 4614" slider="true" onlyAvailable="true"]
do góry
Google Translate
Sklep internetowy od home.pl