Do darmowej dostawy (PL) brakuje Ci:
Autumn SHOW 2022

W minioną sobotę mieliśmy ogromną przyjemność gościć blisko sto modenowych klientek na pokazach naszej marki w salonie firmowym w Gliwicach. Zgodnie z harmonogramem wydarzenia kolejno cztery instruktorki dokonały indywidualnych prezentacji.

Ewelina Kaczkowska ( Master Educator z Ropczyc) w swoim stylu (kto zna ten wie😊 ) przybliżyła widzkom kolekcję Perfect French udowadniając, że każdy odcień ma znaczenie! Równocześnie wzięła na swój warsztat nie wszystkim dotąd znany paint art Cooper Dust, który jest absolutnym must have każdego salonu stylizacji.

Tematem pokazu Justyny Kowalskiej ( Instruktor z Łodzi ) były górne formy. Stylizacja z użyciem tipsów dual form to niekwestionowany hit, a użycie akrylożelu – w naszym wypadku Hard Shape 2in1 sprawia, że stylizacja jest szybka, bardzo komfortowa i zwieńczona fantastycznym efektem. Justyna wykonała dla nas także french konstrukcyjny udowadniając tym samym, że w przypadku tej metody french konstrukcyjny jest piękny nie tak czasochłonny jak to miało miejsce dotychczas.

Na pokazie obok kwestii technicznych oczywiście poruszone zostały także zagadnienia najmodniejszych Nail Art.

Adrianna Wadowska-Mądry ( Instruktor z Krakowa) przekonywała – i przekonała 😊 – że matowe stylizacje to strzał w 10! Ada wykorzystała 3 dostępne w Modena Nails matowe topy oraz akryl tworząc dla nas nietuzinkowe propozycje zdobień. Natomiast Aleksandra Zalas ( Instruktor z Ząbkowic Śląskich) nieźle namieszała… na tipsie! Otóż Ola pokazała nam najmodniejsze salonowe zdobienia przy użyciu kolekcje PEARL. Ku naszej radości uczestniczki pokazu przyznały że perłowe wykończenie zostało im odczarowane.

Moglibyśmy się rozpisywać o słodkim poczęstunku czy o bąbelkach uwielbianego przez wszystkich prosseco, ale… zapraszamy Was na reportaż z tego wydarzenia! REPORTAŻ AUTUMN SHOW

Dziękujemy Wam Modenki za ten wspólnie spędzony czas! Energia i uśmiech towarzyszą nam do dziś i… planujemy dla Was kolejne wydarzenia. O szczegółach dowiecie się wkrótce.

Do Zobaczenia,

Modena Nails Team

do góry
Google Translate
Sklep internetowy od home.pl