Salon firmowy: Gliwice ul. Dunikowskiego 4 (pn. - pt. 9.00 - 17.00 | sobota 9:00- 13:00), woj. śląskie
Kontakt:tel: (32) 733 20 52kom: +48 883 903 306kontakt@modenanails.pl
Instruktorzy

 

Instruktorzy

 

MASTER EDUCATOR

Monika Madej

Salon "Madame" 
Os. Niepodległości 3A, Kraków woj. Małopolskie
tel: 516 345 328
e-mail: shine@spoko.pl 

Od kiedy dołączyłam do wspaniałej rodziny Modena Nails i zostałam instruktorką tej marki, moje życie wywróciło się do góry nogami. Z osoby skromnej w swojej pracy i mało wierzącej w siebie, zaczęłam mocniej stąpać po ziemi,spełniać swoje marzenia i śmiało dążyć do wyznaczonych sobie celów. Uwielbiam wracać do słów, które od zawsze są moją motywacją do pracy: "Co dla jednych jest podłoga, to dla innych staje się sufitem"Z. Nałkowska. Jestem osobą ambitną, lubię stawiać sobie wygórowane cele, dzięki temu z tradycyjnej stylistki paznokci stałam się zdeterminowaną osobą, która staje do walki na mistrzostwach z najlepszymi w Naszej branży. Obecnie jestem właścicielką salonu kosmetycznego Madame”w Krakowie, dystrybutorem i instruktorem marki Modena Nails, ciężko pracuję na swój sukces i realizację marzeń! Kocham uczyć i motywować do działania przyszłe stylistki paznokci, uwielbiam gdy po szkoleniach kursantki nabierają wiary w siebie i dostają nową siłę do pracyi ćwiczeń! Największym sukcesem szkoleń jest powrót Kursantek na kolejne warsztaty oraz ich chęć dalszego rozwoju i zdobywania nowej wiedzy.

 


  

MASTER EDUCATOR

Ewelina Kaczkowska (Wojnarowska)

Red Heart Nails
ul. Parkowa 1/9, 39-100 Ropczyce
tel: 731 368 419
nr do przedstawiciela: 531 736 355
e-mail: ewelik91@interia.pl

Od 8 lat jestem stylistką paznokci, prowadzę swoje Centrum szkoleniowe jak również salon kosmetyczny Red Heart Nails w Ropczycach woj.podkarpackie). Od 2 lat jestem instruktorem firmy Modena Nails oraz master Edukator. Jestem również pracownikiem naukowo dydaktycznym w wyższej szkole informatyki i zarządzania w Rzeszowie. Moją największą pasją jest moja praca, dlatego nigdy nie spoczywam na laurach. Nie należę do osób które powtarzają sobie "Jesteś zwycięzcą" częściej mówię "mogę zrobić jeszcze więcej". Dążę do celu i nie ścigam się na medale. Moim sukcesem jest każda zadowolona kursantka oraz klientka. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku. Staram się optymistycznie patrzeć na świat jednak nie zawsze maluje się on w jasnych barwach.Zawsze daję z Siebie z 100% prowadząc szkolenia - zadowolenie swoich kursantek stawiam na 1 miejscu. Moje włosy koloru krwisto-czerwonego idealnie komponują się z moim charakterem, który przepełniony jest wielką pasją, zaangażowanie i miłością do wykonywanego zawodu. Uważam, że "Głupcy chwalą się tym co zamierzają zrobić a bohaterowie biorą się do dzieła" 

 

MASTER EDUCATOR

Elżbieta Łaszewska


Akademia Piękna
ul. Henryka Sławika 7B, 41-405 Ruda Ślaska
tel: 511 427 823
e-mail: elzbietalaszewska@op.pl

Stylizacja paznokci to moja ogromna pasja, którą rozwijam juz od ponad dziesięciu lat. Od 3 lat posiadam salon kosmetyczny „Akademia Piękna” i właśnie tam prowadzę dla Was szkolenia oraz dystrybucję produktów Modena Nails. Szkolę również na Mazowszu. W szkolenia wkładam całe swoje serce, przekazując Wam swoje dziesięcioletnie doświadczenie tak, abyście były w pełni przygotowane do zawodu. Na szkoleniach duży nacisk stawiam przede wszystkim na technikę oraz estetykę Waszych prac. Do wszystkich moich kursantów podchodzę zawsze indywidualnie, skupiam się na problemach z którymi do mnie przychodzicie oraz staram się je wyeliminować. Każdy mój kursant ma zapewnioną moją "opiekę" również po szkoleniu, jesteśmy w stałym kontakcie. Więc jeżeli po szkoleniu będziecie mieć jeszcze jakieś pytania lub problemy, chętnie pomogę. Zapraszam serdecznie na szkolenia oraz do mojego sklepu Modena Nails w Rudzie Śląskiej.

 

MASTER EDUCATOR NAIL ART

Dorota Bujok

Domani stylizacja paznokci
Ul. Cieszyńska 19, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 513 014 972
e-mail: domani.bielsko@gmail.com

Stylizacją paznokci pasjonuję się od dzieciństwa, kiedy to w podstawówce kupiłam swój pierwszy zestaw do manicure, oczywiście zestaw ten do niczego się nie nadawał ale miłość do paznokci pochłonęła mnie całkowicie. Moim głównym zamiłowaniem są różnego rodzaju zdobienia, uwielbiam perfekcyjnie wykonane detale, interesujące połączenia kolorystyczne oraz nieszablonowe wykończenia stylizacji. Jestem osobą bardzo wymagającą ale również cierpliwą i niezwykle upartą. Na szkoleniach panuje bardzo przyjazna atmosfera, swoich kursantów chcę przede wszystkim zarazić miłością do pięknych paznokci i przekazać im tak wielką dawkę motywacji, by gdy wrócą zmęczeni ze szkolenia, nie pragnęli niczego innego tylko dalej ćwiczyć. Wszystkim moim kursantom służę dobrą radą i wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzę centrum szkoleniowe i studio stylizacji paznokci w Bielsku Białej.

 

 

INSTRUKTOR

Dominika Diaków


Studio NaiLash
ul.4 Kręta , 50 - 233 Wrocław
tel: 880 262 767
e-mail: d.diakow@interia.pl 

Moje zainteresowanie stylizacją paznokci zaczęło się już od najmłodszych lat, gdy jako dziecko po kryjomu malowałam sobie paznokcie na intensywne kolory. Od zawsze uwielbiałam tworzyć, chęć i potrzeba kreatywnego spędzania czasu, oraz zamiłowanie do pięknych paznokci naturalnie przyczyniły się do wyboru tego zawodu. Łączenie pożytecznego z przyjemnym, pasji z pracą daje z każdą kolejną stylizacją coraz większe poczucie spełnienia i satysfakcji. Prowadzę salon „Perfect Nails&Lashes” w którym każda z moich klientek może poczuć się wyjątkowo i do każdej z nich podchodzę indywidualnie. Instruktorką Modena Nails jestem od 2016r., stawiam na rozwój, dlatego nigdy się nie poddaję i wytrwale dążę do realizacji swoich marzeń. Z natury jestem dość uparta, charakteryzuje mnie również ambicja i wytrwałość. Na co dzień ciągle się uśmiecham, praca z klientkami i kursantkami napędza mnie pozytywną energią i pozwala czerpać radość z każdego dnia spędzonego w salonie. Wciąż się uczę i nigdy nie przestanę, bo stylizacja paznokci i rzęs jest całym moim światem. To nie praca, to pasja na całe życie.

 

 

INSTRUKTOR

Anna Fałowska

Studio kosmetyczne Anabell
Ul. Kilińskiego 80, 33-300 Nowy Sącz
tel: 511 478 954
e-mail: anabell.ns@interia.pl

Swoją przygodę ze stylizacją paznokci rozpoczęłam ponad 8 lat temu. Początkowo była to moja pasja, którą zajmowałam się w wolnych chwilach. Z czasem postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym i moja pasja stała się pracą. Od 5 lat prowadzę własną działalność- Studio kosmetyczne Anabell w Nowym Sączu. Uważam, że trzeba mieć naprawdę szczęście by robić w życiu to co się kocha. Moja praca sprawia mi ogromną satysfakcję, dlatego cały czas staram się doskonalić swoje umiejętności. W 2019 roku udało mi się spełnić kolejny wyznaczony cel-zostałam Instruktorem Modena Nails. Bardzo cieszę się, że mogę swoją wiedzą i umiejętnościami dzielić się z innymi.

 

INSTRUKTOR

Kamila Gmiąt

Kamila Nails
Blasenfeldstr 7, 94431 Pilsting
tel: +49 15122878691
e-mail: kaamucha@gmail.com

Od zawsze interesowałam się malowaniem, rysowaniem. Od 2015 roku postanowiłam zająć się stylizacją paznokci. Na początku była to zabawa i hobby. Dzięki ciężkiej pracy i szeregowi intensywnych szkoleń dzisiaj łączę ogromną pasję z pracą. Obecnie jestem właścicielką salonu Kamila Nails na terenie Bawarii w Niemczech. Jestem osobą ambitną i wobec siebie wymagającą. Coraz wyższe stawianie poprzeczki doprowadziło mnie do uzyskania tytułu instruktora Modena Nails. Moją miarą sukcesu są zadowolone klientki, które chętnie i z uśmiechem na twarzy wracają do mojego salonu, polecając mnie w gronie swoich koleżanek. Moim kursantkom zarówno polskim jak i niemieckim pragnę przekazać ogrom wiedzy, który zdobyłam przez kilka lat szkoleń oraz to, że dążenie do perfekcji- bo tylko trening czyni mistrza i tak wielkie zamiłowanie do rozwijającej się techniki i zdobień paznokci jakie mam ja - to gwarantowany sukces i zadowolenie własne oraz klientek.

 

INSTRUKTOR

Klaudia Piotrowska

Szafir stylizacja paznokci
Ul.Sowińskiego 45, Katowice
tel: 501 326 271
e-mail: szafirsalon@gmail.com

Swoją przygodę ze stylizacją paznokci zaczęłam w wieku 16 lat: zdobiłam dłonie przyjaciółek i damskiej części rodziny. Byłam amatorką, a amator to ten, który kocha to, co robi. Zdecydowałam więc, że pielęgnacją i stylizacją paznokci zajmę się zawodowo, bo wiadomo że „ten kto kocha to, co robi, nigdy nie chodzi do pracy”. Tak więc nie chodzę do pracy już od 5 lat: w tym czasie otworzyłam w Katowicach swój salon Szafir Stylizacja paznokci, w którym każdego dnia rozwijam i pielęgnuję swoją pasję. Z uwagi na to, że cechuje mnie ambicja i chęć nieustannego poszerzania wiedzy,dołączyłam do grona instruktorek Modena Nails. Ten krok utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że praca z ludźmi i dla ludzi jest moim powołaniem. Stylizacja paznokci jest też polem do realizacji moich marzeń. Mam nadzieję, że uda mi się spełnić kolejne z nich i wziąć udział w mistrzostwach stylizacji paznokci. Jako instruktorka jestem wymagająca, jednak wiedzę staram się przekazać w prosty i przystępny sposób. Bardzo ważne jest dla mnie, aby nikt po szkoleniu nie został pozostawiony sam sobie: zawsze chętnie odpowiadam na wszystkie pytania, staram się być wsparciem dla uczących się zarówno w trakcie jak i po szkoleniu. Zapraszam do poznawania tajników stylizacji paznokci pod moim czujnym okiem!

 

 

INSTRUKTOR

Katarzyna Sokołowska

Studio KatiNails & Beauty
Ul. Fortowa 1 domofon nr 6, Warszawa

tel: 532 161 798
e-mail: katinails.katinails@o2.pl

 

MY PASSION, MY LOVE, MY JOB! Te słowa mają znaczenie! Jestem skromną i ambitną osobą, wyznaczam sobie cel do którego dążę, droga by to osiągnąć nie jest prosta, ale nie poddaje się, pokonuję przeszkody i idę dalej. Zawodowo stylizacją paznokci zajmuję się ponad 5 lat, biorę udziały w różnych szkoleniach, pokazach, seminariach, podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności. Otworzyłam w Warszawie studio stylizacji paznokci KatiNails & Beauty, gdzie pracuję z klientem. Jako instruktor Modena Nails przekazuję swoja wiedzę na szkoleniach na które serdecznie zapraszam.

 

INSTRUKTOR

Agnieszka Strojnowska


Akademia Urody
Ul. Kościuszki 39 B, 28-230 Połaniec (woj. świętokrzyskie)
tel: 697 114 437
e-mail: astrojnowskaa@gmail.com

 

Od ponad 2 lat jestem właścicielką Gabinetu Kosmetycznego Akademia Urody w Połańcu (woj. świętokrzyskie). Swojej pracy nie traktuję stricte kapitalistycznie, lecz czynie z niej warsztat artystyczny na najwyższym poziomie. Dzięki takiemu podejściu do rynku kosmetycznego, zyskałam ogromną rzeszę klientek. W wolnym czasie zgłębiam tajniki wiedzy kosmetycznej i poszerzam własne umiejętności z zakresu manicure. Nabytą wiedzę i doświadczenie pragnę przekazywać młodym adeptom sztuki stylizacji paznokci jako Instruktor Modena Nails. Do każdego klienta i kursanta podchodzę indywidualnie. Jestem osobą miłą, wyrozumiałą, wymagającą zarówno od siebie jak i moich kursantek. Dążę do perfekcji stawiając na jakość, a nie na ilość.
 
 
 
"

INSTRUKTOR

Martyna Jaroszek

 

MALOVANE Studio stylizacji paznokci
ul.Sucha 2/16
26-600 Radom (woj. mazowieckie)
tel. 509 99 75 78
e-mail: martyna.jaroszek@gmail.com 
 

Stylizacją paznokci zajmuje się od 10 lat. Jest to moja pasja, moja praca i sposób na życie. Przez lata doskonaliłam swoje umiejętności podczas licznych kursów, szkoleń i warsztatów. Zdobywałam doświadczenie prowadząc własny salon. Jestem osobą ambitną i konsekwentną. Dowodem uznania dla mojej pracy jest stale rosnące grono zadowolonych klientek, które cenią sobie profesjonalne wykonanie usług i niepowtarzalną atmosferę. Nadszedł moment, aby podzielić się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z początkującymi, przyszłymi stylistkami paznokci. W 2019 r. dołączam do zespołu Modena Nails jako instruktor. Moje Kursantki mogą być pewne solidnej dawki wiedzy, motywacji jak i pełnego wsparcia z mojej strony po zakończeniu szkolenia.

 

 

INSTRUKTOR

Kinga Śmigielska

 

Salon ALE PIĘKNIE
Ul.Jana III Sobieskiego 21,
Zabrze 41-800 (woj. śląskie) 
tel. 732 852 777
e-mail: kinga.smigielskaa@vp.pl
 

Stylizacją paznokci zajmuję się od okolo 8lat. Aktualnie jestem właścicielką salonu „Ale pięknie” umiejscowionego w Zabrzu w województwie Śląskim. Od samego początku mojej przygody ze stylizacją paznokci kładę nacisk na szkolenia i rozwój swoich umiejętności. Bardzo dużą uwagę przywiązuję przede wszystkim do jakości używanych przeze mnie produktów i świadczonych przeze mnie usług. Największą motywację do dalszego działania stanowi dla mnie zadowolenie grona moich klientek oraz kursantek. Nabytą wiedzą oraz doświadczeniem pragnę dzielić się z osobami, które dopiero stawiają pierwsze kroki w stylizacji paznokci oraz z osobami, które nie czują się pewnie w danej dziedzinie. 

 

INSTRUKTOR

Patrycja Sarat-Kuboń

 

Salon DIAMOND NAILS
Ul.Brandstaettera 8
Tarnów 33-100 (woj. małopolskie) 
tel. 664 577 637
e-mail:
 patrycja.sarat@op.pl
 
Jestem ogromnie dumna, że stałam się częścią rodziny Modena Nails! Moja przygoda ze stylizacją paznokci trwa od wielu lat. Kiedy zaczynałam, szkolenia niestety nie były tak dostępne jak dzisiaj, więc wielu rzeczy musiałam nauczyć się sama. Dzięki temu, rozumiem jak ciężkie bywają początki. Jestem wymagająca, ale też cierpliwa. Cieszę się, że za pośrednictwem profesjonalnych szkoleń mogę wprowadzić Cię do wspaniałego świata stylistek paznokci, a także pomóc Ci się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby przekazać Ci jak najwięcej wiedzy. Po odbytym szkoleniu również możesz na mnie liczyć. Chętnie pomogę rozwiać Twoje wątpliwości dotyczące omawianych zagadnień. Jestem tu dla Ciebie i zależy mi na Twoim sukcesie. Staram się, aby spotkania ze mną były nie tylko przekazaniem wiedzy, ale też miło spędzonym czasem, więc jeśli masz ochotę przekonać się osobiście, to zapraszam serdecznie i do zobaczenia!

 

 

 

INSTRUKTOR

Magdalena Boniak 

 
Rybacka 3D/2
Ośno Lubuskie 69-220 (woj. Lubuskie) 
tel. 883 295 558
e-mail: mboniak3@o2.pl 
 

Od ponad 6 lat zajmuję się stylizacją paznokci. Moja przygoda zaczęła się od najmłodszych lat. Jestem osobą bardzo upartą i dążę do wyznaczonych celów, dzięki czemu jestem teraz w gronie Instruktorów Modena Nails. Moje zaangażowanie i staranność doprowadziły do dużej ilości zadowolonych klientek. Zdobytą wiedzę pragnę przekazać moim kursantom, tak aby w świecie stylizacji paznokci potrafili wykorzystać zdobyte informacje jak najlepiej. Po szkoleniu zapewniam kursantom opiekę w trudnych i niejasnych dla nich sytuacjach związanych z pracą stylisty paznokci.

 

 

INSTRUKTOR

Ludmiła Szewczyk

ul. Michałowskiego 23c
82-200 Malbork (woj. pomorskie)
tel. 736 606 562
e-mail: forevernailsls@gmail.com
 

Swoją przygodę ze stylizacją paznokci zaczęłam ponad 10 lat temu, kiedy po ukończeniu szkoły średniej kupiłam swój pierwszy zestaw do manicure. Początkowo zwykła ciekawość zdobieniem paznokci, przerodziła się w pasję, która trwa do dziś. Od dziecka uwielbiałam wszelkie zajęcia manualne. W wolnym czasie rysowałam, kleiłam, wyszywałam. Zamiłowanie zostało, a zmienił się jedynie materiał i przybory, na których pracuje. Jak mówi przysłowie buddyjskie "Kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się mistrz..." , tak też było w moim przypadku. Na swojej drodze spotkałam właśnie takiego Mistrza, który swoją pracą zainspirował mnie na tyle, że zapragnęłam podążać jego śladem. Od prawie 4 lat z powodzeniem prowadzę Salon Stylizacji Paznokci "Forever Nails Ludmiła Szewczyk" w Malborku (woj. pomorskie). Nieustanny rozwój osobisty, odbyte szkolenia i warsztaty oraz godziny ćwiczeń w salonie, doprowadziły mnie  do miejsca, do którego wytrwale dążyłam. Zostałam Instruktorem Modena Nails. Pragnę podzielić się z przyszłymi kursantkami zdobytą dotychczas wiedzą i kilkuletnim doświadczeniem. Nie ma nic cenniejszego niż inwestycja we własny rozwój. Z takim przekonaniem zaczynałam pracę jako stylistka, aby kontynuować swoją przygodę już jako Instruktor. Jestem przekonana, że odpowiednie szkolenia pozwolą Tobie-przyszła kursantko, rozwinąć skrzydła jako Stylistka  Paznokci i otworzą przed Tobą nowe możliwości.

 

 

INSTRUKTOR

Urszula Kapica

ul. Rodzinna 83
57-300 Kłodzko (woj. dolnośląskie)
tel. 502 719 417
e-mail: strefa.urody@o2.pl
 

 

Stylizacja paznokci to dla mnie nie tylko praca i pasja, to misja, której celem jest uśmiech zadowolonej klientki czy klienta. Jestem właścicielką salonu Strefa Urody oraz Centrum Szkoleniowego w Kłodzku (woj. dolnośląskie). Prowadzę również szkołę kosmetyczną Gamma. Na co dzień zatem jestem związana nie tylko ze stylizacją paznokci, ale również z edukacją, bo przekazywanie wiedzy i doświadczenia to moje drugie ulubione zajęcie. Ogromną przyjemność sprawia mi wprowadzanie nowych stylistek w ten magiczny ale i wymagający świat jakim jest stylizacja paznokci. Na szkoleniach duży nacisk kładę na prawidłową technikę jak również na zrozumienie tematu. Dobry stylista powinien pracować nie tylko doskonale technicznie, ale również odpowiedzialnie i świadomie, bo pracuje z człowiekiem. Moim kursantom staram się przekazać , że w naszym zawodzie można być rzemieślnikiem lub artystą. To od nas zależy, którą opcję wybierzemy. Do każdego kursanta podchodzę indywidualnie i z dużą dozą cierpliwości, bo doskonale pamiętam swoje początki. Po szkoleniach zawsze służę pomocą i staram się wspierać moje kursantki. „Nigdy nie jesteś zbyt stary, aby wytyczyć sobie nowy cel, albo wyśnić nowe marzenie” (C.S.Lewis). Ja wymarzyłam sobie współpracę z firmą Modena Nails i właśnie je spełniam.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl