Salon firmowy: Gliwice ul. Dunikowskiego 4 (pn. - pt. 9.00 - 17.00 | sobota 9:00- 14:00)
Kontakt:tel: (32) 733 20 52kom: +48 883 903 306modenanails@modenanails.pl
Instruktorzy

Instruktorzy

 

MASTER EDUCATOR

Monika Madej

Salon "Madame" 
Os. Niepodległości 3A, Kraków woj. Małopolskie
tel: 516 345 328
e-mail: shine@spoko.pl 

Od kiedy dołączyłam do wspaniałej rodziny Modena Nails i zostałam instruktorką tej marki, moje życie wywróciło się do góry nogami. Z osoby skromnej w swojej pracy i mało wierzącej w siebie, zaczęłam mocniej stąpać po ziemi,spełniać swoje marzenia i śmiało dążyć do wyznaczonych sobie celów. Uwielbiam wracać do słów, które od zawsze są moją motywacją do pracy: "Co dla jednych jest podłoga, to dla innych staje się sufitem"Z. Nałkowska. Jestem osobą ambitną, lubię stawiać sobie wygórowane cele, dzięki temu z tradycyjnej stylistki paznokci stałam się zdeterminowaną osobą, która staje do walki na mistrzostwach z najlepszymi w Naszej branży. Obecnie jestem właścicielką salonu kosmetycznego Madame”w Krakowie, dystrybutorem i instruktorem marki Modena Nails, ciężko pracuję na swój sukces i realizację marzeń! Kocham uczyć i motywować do działania przyszłe stylistki paznokci, uwielbiam gdy po szkoleniach kursantki nabierają wiary w siebie i dostają nową siłę do pracyi ćwiczeń! Największym sukcesem szkoleń jest powrót Kursantek na kolejne warsztaty oraz ich chęć dalszego rozwoju i zdobywania nowej wiedzy.

 


  

MASTER EDUCATOR

Ewelina Kaczkowska (Wojnarowska)

Red Heart Nails
ul. Parkowa 1/9, 39-100 Ropczyce
tel: 731 368 419
nr do przedstawiciela: 531 736 355
e-mail: ewelik91@interia.pl

Od 8 lat jestem stylistką paznokci, prowadzę swoje Centrum szkoleniowe jak również salon kosmetyczny Red Heart Nails w Ropczycach woj.podkarpackie). Od 2 lat jestem instruktorem firmy Modena Nails oraz master Edukator. Jestem również pracownikiem naukowo dydaktycznym w wyższej szkole informatyki i zarządzania w Rzeszowie. Moją największą pasją jest moja praca, dlatego nigdy nie spoczywam na laurach. Nie należę do osób które powtarzają sobie "Jesteś zwycięzcą" częściej mówię "mogę zrobić jeszcze więcej". Dążę do celu i nie ścigam się na medale. Moim sukcesem jest każda zadowolona kursantka oraz klientka. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku. Staram się optymistycznie patrzeć na świat jednak nie zawsze maluje się on w jasnych barwach.Zawsze daję z Siebie z 100% prowadząc szkolenia - zadowolenie swoich kursantek stawiam na 1 miejscu. Moje włosy koloru krwisto-czerwonego idealnie komponują się z moim charakterem, który przepełniony jest wielką pasją, zaangażowanie i miłością do wykonywanego zawodu. Uważam, że "Głupcy chwalą się tym co zamierzają zrobić a bohaterowie biorą się do dzieła" 

 

MASTER EDUCATOR

Elżbieta Łaszewska


Akademia Piękna
ul. Henryka Sławika 7B, 41-405 Ruda Ślaska
tel: 511 427 823
e-mail: elzbietalaszewska@op.pl

Stylizacja paznokci to moja ogromna pasja, którą rozwijam juz od ponad dziesięciu lat. Od 3 lat posiadam salon kosmetyczny „Akademia Piękna” i właśnie tam prowadzę dla Was szkolenia oraz dystrybucję produktów Modena Nails. Szkolę również na Mazowszu. W szkolenia wkładam całe swoje serce, przekazując Wam swoje dziesięcioletnie doświadczenie tak, abyście były w pełni przygotowane do zawodu. Na szkoleniach duży nacisk stawiam przede wszystkim na technikę oraz estetykę Waszych prac. Do wszystkich moich kursantów podchodzę zawsze indywidualnie, skupiam się na problemach z którymi do mnie przychodzicie oraz staram się je wyeliminować. Każdy mój kursant ma zapewnioną moją "opiekę" również po szkoleniu, jesteśmy w stałym kontakcie. Więc jeżeli po szkoleniu będziecie mieć jeszcze jakieś pytania lub problemy, chętnie pomogę. Zapraszam serdecznie na szkolenia oraz do mojego sklepu Modena Nails w Rudzie Śląskiej.

 

MASTER EDUCATOR NAIL ART

Dorota Bujok

Domani stylizacja paznokci
Ul. Cieszyńska 19, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 513 014 972
e-mail: domani.bielsko@gmail.com

Stylizacją paznokci pasjonuję się od dzieciństwa, kiedy to w podstawówce kupiłam swój pierwszy zestaw do manicure, oczywiście zestaw ten do niczego się nie nadawał ale miłość do paznokci pochłonęła mnie całkowicie. Moim głównym zamiłowaniem są różnego rodzaju zdobienia, uwielbiam perfekcyjnie wykonane detale, interesujące połączenia kolorystyczne oraz nieszablonowe wykończenia stylizacji. Jestem osobą bardzo wymagającą ale również cierpliwą i niezwykle upartą. Na szkoleniach panuje bardzo przyjazna atmosfera, swoich kursantów chcę przede wszystkim zarazić miłością do pięknych paznokci i przekazać im tak wielką dawkę motywacji, by gdy wrócą zmęczeni ze szkolenia, nie pragnęli niczego innego tylko dalej ćwiczyć. Wszystkim moim kursantom służę dobrą radą i wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzę centrum szkoleniowe i studio stylizacji paznokci w Bielsku Białej.

 

 

INSTRUKTOR

Dominika Diaków


Studio NaiLash
ul.4 Kręta , 50 - 233 Wrocław
tel: 880 262 767
e-mail: d.diakow@interia.pl 

Moje zainteresowanie stylizacją paznokci zaczęło się już od najmłodszych lat, gdy jako dziecko po kryjomu malowałam sobie paznokcie na intensywne kolory. Od zawsze uwielbiałam tworzyć, chęć i potrzeba kreatywnego spędzania czasu, oraz zamiłowanie do pięknych paznokci naturalnie przyczyniły się do wyboru tego zawodu. Łączenie pożytecznego z przyjemnym, pasji z pracą daje z każdą kolejną stylizacją coraz większe poczucie spełnienia i satysfakcji. Prowadzę salon „Perfect Nails&Lashes” w którym każda z moich klientek może poczuć się wyjątkowo i do każdej z nich podchodzę indywidualnie. Instruktorką Modena Nails jestem od 2016r., stawiam na rozwój, dlatego nigdy się nie poddaję i wytrwale dążę do realizacji swoich marzeń. Z natury jestem dość uparta, charakteryzuje mnie również ambicja i wytrwałość. Na co dzień ciągle się uśmiecham, praca z klientkami i kursantkami napędza mnie pozytywną energią i pozwala czerpać radość z każdego dnia spędzonego w salonie. Wciąż się uczę i nigdy nie przestanę, bo stylizacja paznokci i rzęs jest całym moim światem. To nie praca, to pasja na całe życie.

 

 

 

INSTRUKTOR

Roksana Kowalczyk


RoksaNails
Ul. Kopernika 15, 98-355 Działoszyn
tel: 783 664 002
e-mail: roksa10@poczta.onet.pl

Swoją przygodę ze stylizacją paznokci zaczęłam 14 lat temu. Z początku ćwiczyłam na sobie, później w kręgu znajomych, z biegiem czasu przerodziło się to w moją pasję. Nie wyobrażałam sobie robić w życiu czegoś innego. W związku z tym, otworzyłam swój gabinet stylizacji paznokci ”RoksaNails”. I był to strzał w 10! Obecnie prowadzę również dystrybucję profesjonalnych produktów Modena Nails do stylizacji paznokci. Od 2016r. jestem instruktorką Modena Nails. Ambicja to moja cecha, która pozwala mi dążyć do celu. Bezustannie się uczę, biorąc udział w różnych warsztatach podnoszących moje kwalifikacje i uzupełniających wiedzę. Z każdym szkoleniem i z każdą wykonaną stylizacją staram się być coraz lepsza w tym co robię. Największą nagrodą dla mnie jest zadowolenie wśród moich klientek, które zawsze do mnie wracają. Samodoskonalenie się w zawodzie stylistki jest niezbędnym czynnikiem wpływającym na jakość udzielanych przeze mnie szkoleń.

  

 

INSTRUKTOR

Magdalena Kozubowska

Mag esthe

9 Place du champ de mars
26290 Donzere, Francja
tel: +33 663 134 307
e-mail: ko.magdalena.82@gmail.com

Moją pasją jest moja praca. Każdego dnia poznaję wspaniałych ludzi dzięki którym wiem, że jestem we właściwym miejscu. Stylizacja paznokci pochłonęła mnie od 19-tego roku życia a zaczęłam ją realizować w salonie ”Mag. esthe” we Francji. Uwielbiam tę pracę, daje mi ona codzienną satysfakcję oraz poczucie spełnienia, dzięki niej cieszę się każdym dniem. Realizuję się w zawodzie jako Instruktorka Modena Nails od 2017r., pozwala mi to rozwijać swoje umiejętności, nabywać nowe kompetencje oraz śledzić na bieżąco trendy panujące w paznokciowym świecie. W swojej pracy uwielbiam dzielić się doświadczeniem, oraz pozytywną energią płynącą z miłości do wykonywanego zawodu. Moje kursantki mogą liczyć na profesjonalne podejście, wsparcie oraz ogrom wiedzy i wskazówek dotyczących poprawnej stylizacji paznokci.

 

INSTRUKTOR

Anna Fałowska

Studio kosmetyczne Anabell
Ul. Kilińskiego 80, 33-300 Nowy Sącz
tel: 511 478 954
e-mail: anabell.ns@interia.pl

Swoją przygodę ze stylizacją paznokci rozpoczęłam ponad 8 lat temu. Początkowo była to moja pasja, którą zajmowałam się w wolnych chwilach. Z czasem postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym i moja pasja stała się pracą. Od 5 lat prowadzę własną działalność- Studio kosmetyczne Anabell w Nowym Sączu. Uważam, że trzeba mieć naprawdę szczęście by robić w życiu to co się kocha. Moja praca sprawia mi ogromną satysfakcję, dlatego cały czas staram się doskonalić swoje umiejętności. W 2019 roku udało mi się spełnić kolejny wyznaczony cel-zostałam Instruktorem Modena Nails. Bardzo cieszę się, że mogę swoją wiedzą i umiejętnościami dzielić się z innymi.

 

INSTRUKTOR

Kamila Gmiąt

Kamila Nails


Blasenfeldstr 7, 94431 Pilsting
tel: +49 15122878691
e-mail: kaamucha@gmail.com

Od zawsze interesowałam się malowaniem, rysowaniem. Od 2015 roku postanowiłam zająć się stylizacją paznokci. Na początku była to zabawa i hobby. Dzięki ciężkiej pracy i szeregowi intensywnych szkoleń dzisiaj łączę ogromną pasję z pracą. Obecnie jestem właścicielką salonu Kamila Nails na terenie Bawarii w Niemczech. Jestem osobą ambitną i wobec siebie wymagającą. Coraz wyższe stawianie poprzeczki doprowadziło mnie do uzyskania tytułu instruktora Modena Nails. Moją miarą sukcesu są zadowolone klientki, które chętnie i z uśmiechem na twarzy wracają do mojego salonu, polecając mnie w gronie swoich koleżanek. Moim kursantkom zarówno polskim jak i niemieckim pragnę przekazać ogrom wiedzy, który zdobyłam przez kilka lat szkoleń oraz to, że dążenie do perfekcji- bo tylko trening czyni mistrza i tak wielkie zamiłowanie do rozwijającej się techniki i zdobień paznokci jakie mam ja - to gwarantowany sukces i zadowolenie własne oraz klientek.

 

INSTRUKTOR

Klaudia Piotrowska

Szafir stylizacja paznokci
Ul.Sowińskiego 45, Katowice
tel: 516 851 915
e-mail: szafirsalon@gmail.com

Swoją przygodę ze stylizacją paznokci zaczęłam w wieku 16 lat: zdobiłam dłonie przyjaciółek i damskiej części rodziny. Byłam amatorką, a amator to ten, który kocha to, co robi. Zdecydowałam więc, że pielęgnacją i stylizacją paznokci zajmę się zawodowo, bo wiadomo że „ten kto kocha to, co robi, nigdy nie chodzi do pracy”. Tak więc nie chodzę do pracy już od 5 lat: w tym czasie otworzyłam w Katowicach swój salon Szafir Stylizacja paznokci, w którym każdego dnia rozwijam i pielęgnuję swoją pasję. Z uwagi na to, że cechuje mnie ambicja i chęć nieustannego poszerzania wiedzy,dołączyłam do grona instruktorek Modena Nails. Ten krok utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że praca z ludźmi i dla ludzi jest moim powołaniem. Stylizacja paznokci jest też polem do realizacji moich marzeń. Mam nadzieję, że uda mi się spełnić kolejne z nich i wziąć udział w mistrzostwach stylizacji paznokci. Jako instruktorka jestem wymagająca, jednak wiedzę staram się przekazać w prosty i przystępny sposób. Bardzo ważne jest dla mnie, aby nikt po szkoleniu nie został pozostawiony sam sobie: zawsze chętnie odpowiadam na wszystkie pytania, staram się być wsparciem dla uczących się zarówno w trakcie jak i po szkoleniu. Zapraszam do poznawania tajników stylizacji paznokci pod moim czujnym okiem!

 

 

INSTRUKTOR

Katarzyna Sokołowska

Studio KatiNails & Beauty
Ul. Fortowa 1 domofon nr 6, Warszawa

tel: 532 161 798
e-mail: katinails.katinails@o2.pl

 

MY PASSION, MY LOVE, MY JOB! Te słowa mają znaczenie! Jestem skromną i ambitną osobą, wyznaczam sobie cel do którego dążę, droga by to osiągnąć nie jest prosta, ale nie poddaje się, pokonuję przeszkody i idę dalej. Zawodowo stylizacją paznokci zajmuję się ponad 5 lat, biorę udziały w różnych szkoleniach, pokazach, seminariach, podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności. Otworzyłam w Warszawie studio stylizacji paznokci KatiNails & Beauty, gdzie pracuję z klientem. Jako instruktor Modena Nails przekazuję swoja wiedzę na szkoleniach na które serdecznie zapraszam.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl